Вредняжка• 10 августа 2024

Лямблії. Кіт.

Кіт схуднув. Знайшли лямблії в калі. Виписали таблетки (складна назва). Давали 10 днів, так лікар сказав. Але досі кіт худий, в калі є кров. Їсть нормально. Грається, але спить багато і ходить трохи дивно. В кого таке було у тварин? Як лікували і чи довго воно проходить? Дякую!

І ще питання: чи це передається людям? Лікар сказав, що ні. Але хз. Почитала, що і у людей таке може бути.
PORKA• 10 августа 2024
Обычно кошачьи глисты только кошачьи. Как они у него оказались?
ХаДиДиШь• 10 августа 2024
У людей від лямблій немає крові в калі. Не знаю, як в котів. Це поганий симптом
Пугачиха• 10 августа 2024
Ви впевнені, що то лямблії? Від них крові в калі не має бути. Які дослідження робили? Що показало, що то саме лямблії? Як так, раз на рік, коли ми щеплення киці робимо, то до, треба антипаразитичні препарати дати за пару днів, ми також п´ємо всією родиною( бо донька кицьку облизує прям)
автор Вредняжка • 10 августа 2024
Ответ дляПугачиха
Тільки взяли кота. Відразу до ветеринара і ось таке з‘ясувалось. Кіт наче доглянутий, шерсть гарна, але худий. Брали в нього зразок і наче зонд вставляли (чоловік їздив з котом). Ще сказали, що проблема з лімфовузлами в кишковику і що це від лямблій.
автор Вредняжка • 10 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
От мені, наприклад, варто пропити Ворміл?