Ви намагаєтеся будь-якими методами хоч трішечки прискорити ваш метаболізм,щоб він хоч трішки скоріше працював,а не так повільно?
Ну,наприклад,чаї,таблетки,спорт,спеції і т.д і т.п?
Ответ дляnata9116
Якби знала чим прискорити, то прискорила. Мені здається це генетично швидкість організму
Капець,ото він тормоз(
Чому людина може вивчити іноземну мову,вивчити комп´ютер,вивчити як робити зачіски,наприклад,тобто порузумнішати , а метаболізм вона прискорити ніяк не здатнa?(((((((
Так. Безрезультатно.
А також зараз напевне знаю, що я свій повільний від природи метаболізм зовсім загнала в кут своїм пожиттєвими схудненнями. Бо стаканчик солодкого йогурту, одне яблучко і смажена картопля на салі в день - це жесть. А я типу так роками жила. + Тренування.
І ніякого білку. На нього й грошей не було в 90ті - двотисячні.
Ответ дляflekder
Метаболизм очень сложно ускорить, но легко замедлить - достаточно сесть на диету и метаболизм замедлится; вернуть его в состояние до диет почти нереально;
А почему человек сел на диету? Просто так? Наверное ж потому что потолстел
Ответ дляЭ-велин@
Не понюхала, а съела.
И почему полные люди все время нюхают торты и булки?
Потому что хотят а нельзя
Кошки Мышки• 20 августа в 13:44
Ответ дляtarveldy
До сраки, понюхала торт +2 кг
Не понюхала, а сожрала
Кошки Мышки• 20 августа в 13:47
Ответ дляЭ-велин@
Не понюхала, а съела.
Слопала весь торт 3 килограммовый за 1 раз, а потом еще картошечкой жареной заела, а потом она жалуется, что только понюхала торт и плюс 100000 килограмм
Ответ дляКошки Мышки
Тогда и жаловаться нечего