дожену і ощасливлю• 10 августа 2024
Что планируете
Готовить на выходные
Їжак в панчохах• 10 августа 2024
На ранок вафлі і грінки з авокадо і червоною рибою
Далі ще не придумала
Copy-Paste• 10 августа 2024
Сегодня на завтрак вафли, завтра блины - (Так каждые выходные)
Сегодня обед где то в городе, на ужин наверное пиццу закажем.
Завтра обед в зоопарке, ужин наверное где то на заправке по дороге домой.
Ясамаякрасивая)• 10 августа 2024
Ответ длякультУра
как всегда - ничего
Аналогично 😂😂 я в целом почти не готовлю, а на выходных тем более 😂
Шотуткоїться?• 10 августа 2024
Нічого не планую. Ідемо на дачу, а там все просто - шашлик, салат з помідорів та огірків, бабагануш. Вдома є суп з фрикадельками, запечена індиче філе та запечена червона рибка. У неділю ввечері як повернемось хочу приготувати плов
Шотуткоїться?• 10 августа 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А що їсте? У вас напевно дітей немає, тому як я переважно для них готую. Коли з чоловіком вдвох залишаємось, то дійсно практично не готуємо
Ясамаякрасивая)• 10 августа 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Есть дети. Мы заказываем еду, или кушаем в ресторане.
Карапулька• 10 августа 2024
Батьки з Іспанії приїхали, сестра з чоловіком італійцем з Італії і брат з США.
Вони мене балують своїми шедеврами.
Проня_Прокоповна• 10 августа 2024
Та щось сфорганю.Зранку поснідали-яйце,сир,салат.На обід є вчорашні баклажани,а може кабачки стушу і мʼясо замаринувала-запечу.Завтра суп.
Зубачистка• 10 августа 2024
Хочу песто приготувати, баклажани з помідорами і сиром і червоний борщ, але ціна на капусту щось не радує((