Та_все_ок_будет• 10 августа 2024

Порекомендуйте таблетки від захитування.

Потрібно в довгу дорогу .
Які б ви рекомендували?
Просто красавица• 10 августа 2024
Так и называются: таблетки от укачивания. В плоской упаковке, как конверт, на картинке кораблик, поезд, самолет

Снідаю авокадо• 10 августа 2024
Авіа море таблетки від захитування
Пирожкиня• 10 августа 2024
Снідаю авокадо• 10 августа 2024
Ответ дляПросто красавица
Автор, це вони
Трохи злякана• 10 августа 2024
Так і називаються - від захитування спитайте в аптеці, дитині купляли в дорогу допомогло
Сорока-ворона• 10 августа 2024
Перевірені серпантином в Чорногорії
Ms. При теле• 10 августа 2024
Ответ дляПирожкиня
фото
Ці найкращі, інші просто гроші на вітер.Ці реально працюють, тільки по інструкції приймайте

Плету интриги• 10 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Насправді, по інструкції, всі таблетки допомагають. Тільки по інструкції приймати треба. Вона теж у всіх однакова. Плюс дозування: бо якщо для дітей, то для дорослого може бути замало пігулки.
Сорока-ворона• 10 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
🤦‍♀️ склад та дозування як у Драміни. І можна подумати ви проводили порівняльні дослідження, подвійні сліпі плацебо контрольовані
Лагшмивара• 10 августа 2024
Мені останньої поїзди ті,що з корабликом зовсім не допомогли, якраз була дуже довга поїздка ,до цього користувалась декілька років. Пила по інструкції, захитало всерівно. На зворотній дорозі теж ,перші годин 14 все ок, потім те саме. Знову в пошуках , скоро їхати . Радили пити воду з лимоном ще але це додатково .