Донька подруги• 10 августа 2024

МРТ органів черевної порожнини з контрастом. Питання, до тих, хто в темі.

Скоро маю пройти це обстеження. Прислали пам´ятку як підготуватись: за кілька днів до обстеження - дієта, за день і в день обстеження - Фортранс.
Розкажіть, будь ласка, щодо харчування. В пам´ятці написали, що не можна овочів, фруктів, бобових, солодощів, молочних продуктів, газованих напоїв. Можна каші і біле м´ясо.
Чи можна картоплю, супи?
І стосовно підготовки. Пишуть, що фортранс дуже гидкий на смак. Чи є якісь лайфхаки, як його випити без рвотного рефлексу?
І щодо самого обстеження: чи дуже страшно?
Там десь до години воно триватиме.
Дякую всім за відповіді.
Капитанша• 10 августа 2024
А чому саме мрт?Для цього ж ніби більше кт підходить

Капитанша• 10 августа 2024
Що саме треба перевірити?
СКИБИДЫШь• 10 августа 2024
Не можна все те, що утворює гази. Тому раджу окрім дієти пити ще й еспумізан. Фортраес не гидкий зовсім.
Губка Боб• 10 августа 2024
не помню что бы чистила кишечник перед мрт - только перед операцией
Снежнакомка• 10 августа 2024
Вообще не страшно. Жидкость пейте залпом. Лучше вообще кушайте бульоны все эти дни легкие на курочке
Губка Боб• 10 августа 2024
і в день обстеження - Фортранс.

вы точно ничего не попутали?
с туалета же можно не встать
Аноним_1858• 10 августа 2024
Фортранс можна трохи згладити лимоном
Картопля крохмалиста і теж викликає вздуття - тому не можна
Небалувана Галя• 10 августа 2024
Можна легенький бульйон з рисом.
Фортранс можна замінити на ендофальк. Він менш гидкий. Випили склянку цієї рідини, посмоктали дольку лимона. При прийомі ендофальку треба ще рідину пити і краще пити більше, ніж в інструкції. Можна пити слабенький прозорий компот.
автор Донька подруги • 10 августа 2024
Ответ дляКапитанша
Новоутворення на печінці. КТ зробила, але у висновку написали ’гемангіома печінки ?’ , тобто, не 100%. Хірург сказав зробити МРТ, щоб виключити онкологію.

Нульовий сантиметр• 10 августа 2024
Ответ дляДонька подруги
а кт делали без контраста?
автор Донька подруги • 10 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
і в день обстеження - Фортранс.

вы точно ничего не попутали?
с туалета же можно не встать
Ні, не переплутала. Там є два варіанти прийому.
автор Донька подруги • 10 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
а кт делали без контраста?
З контрастом.
Зам. зав. Анонима• 10 августа 2024
Ответ дляДонька подруги
Обычно КТ достатньо, для чого Мрт не розумію. Моя родичка робила кт і все, більше нічого не назначали, це було у больницы, Феофанії.
Зам. зав. Анонима• 10 августа 2024
Ответ дляДонька подруги
З контрастом.
Тоді для чого вам Мрт, якщо кт було з контрастом
Зам. зав. Анонима• 10 августа 2024
Ответ дляДонька подруги
З контрастом.
У неї тоже гемангіома
автор Донька подруги • 10 августа 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я не сама собі призначила, це була порада хірурга.
Скажіть, а у вашої родички були якісь болючі відчуття в районі печінки?
У мене час від часу відчуття важкості і відчуття чогось зайвого. Ось і зараз вже десь тиждень, дуже неприємні відчуття, ніби там якийсь камінь. Не можу зігнутись, тисне і починає нудіти. Жовчоного нема, тому проблема з жовчним відпадає.