Царевна_несушка• 10 августа 2024
Возможно ли придумать увлечение, которое приносит деньги?
Стабильно? Всё равно же, когда это перерастаетв обязанность, то уже не приносит такого удовольствия? У кого есть увлечение, приносящее деньги или работа, которая вам очень нравится. Если не секрет, напишите, какая именно?
Результат:
вже голосів:
8 (38.1%)
Не работаю
6 (28.57%)
Работаю и мне нравится
3 (14.29%)
Работаю, не нравится
2 (9.52%)
Есть увлечение с доходом
2 (9.52%)
Результаты
100pudov• 10 августа 2024
Все індивідуально тільки якщо ви готові працювати і виконувати забаганки клієнтів.
Наприклад ви вмієте вишивати але чи готові ви приділяти такій роботі 6 годин в день а якщо треба терміново то і 12 годин на день?!
Дорого? Так але і акуратність та індивільність дуже цінують
Тень льва• 10 августа 2024
В моєї доньки зп більша, ніж в мене. Вона хоббі своє монетизувала, працює на міжнародних майданчиках. Мені так хотілося, шоб вона працювала за спеціальністю, але донька щаслива в своїй діяльності, грошей не просить, значить все ок.