Шикаю і викаю• 10 августа 2024
Поліграф при прийомі на роботу. Що будуть питати?
Влаштовуюсь у компанію, яка займається займається технологіями по управлінню дронами, щось таке
Але на посаду прибиральниці.
Ленивица-красавица• 10 августа 2024
Питання будуть різні,від найпростіших до ’особливих’.Поліграф запише різницю і дасть результат
Ленивица-красавица• 10 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Это незаконно.
Все законно.Якщо вам не подобається- просто йдете далі.
Будете сперечатись-вашу кандидатуру навіть не розглянуть.
ВыФсеВрете• 10 августа 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Какой это закон?
Ссылку дайте на это узаконивание беззакония.
Кандидатуру уборщицы?
Какая потеря🤣
Кандидатуру уборщицы?
Какая потеря🤣
Ленивица-красавица• 10 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Какой это закон?
Кандидатуру уборщицы?
Какая потеря🤣
Кандидатуру уборщицы?
Какая потеря🤣
ст. 28 Конституции Украины проведение медицинских или иных исследований в отношении человека разрешено исключительно с согласия .
То есть не хотите -ищите другое место работы
Запрета нет,работодатель можете поставить такое условие.Пофиг что она уборщица,у меня на режимному объекте,как раз уборщицы имеют допуска во все помещения,больше чем у кого либо.
ВыФсеВрете• 10 августа 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Там про запрет на испытания на человеке.
Ни одно учреждение не имеет права отказать в приеме на работу, если человек отказался проходить полиграф.
И такого закона нет.
Но у нас рабы за тарелку похлебки согласны под батогами работать, к сожалению.
П. с. С вашими уборщицами работают специально обученные люди, а никакой не полиграф.
И такого закона нет.
Ленивица-красавица• 10 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
И такого закона нет.
А їм не відмовляють через поліграф.Причину відмови можно знайти 1млн.В нас не взяли жодної людини,яка відмовилась підписати згоду на проходження поліграфу.
Більше того,Поліграф у нас ввели після 2017 року.І ті,вже працюючи,хто з якихось причин відмовився від його проходження,були переведені у інші відділки.
P.S.Вам звичайно краше знати,хто з ким працює.Сперечатись не буду))
ВыФсеВрете• 10 августа 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Это потому, что люди бесправные и не знают, что у них есть права, которые они могут отстаивать.
С такими терпилами можно по всякому, они еще и спасибо скажут)
А полиграф это незаконно.
Ленивица-красавица• 10 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
А полиграф это незаконно.
Це лише ваші,нікому не цікаві думки
ВыФсеВрете• 10 августа 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Це лише ваші,нікому не цікаві думки
Вам интересны, если вы так рьяно мне отписываете😆
Ленивица-красавица• 10 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Ви написали що це незаконно.Покажіть де написано що це незаконно?Незаконно примушувати,або без згоди.
Правила встановлює роботодавець.Ваше право виконувати їх,або йти далі.
ВыФсеВрете• 10 августа 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Я успела прочитать🤣
Захлопотались, мамаша? Пироги, угар🤣
Ленивица-красавица• 10 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Я успела прочитать🤣
Захлопотались, мамаша? Пироги, угар🤣
Що саме ви встигли прочитати?Що я відповідаю на ваші фантазії про законність/незаконність?
Так я не для вас пишу,а для автора,щоб вона часом не відмовилась,якщо хоче отримати цю посаду.Бо отримає відмову за іншою причиною.Просто тому що роботодавець так хоче.А ви можете хоч 100 років ходити по судах і щось доводити,якщо не ’терпіла’.Рішення роботодавця це не змінить
ВыФсеВрете• 10 августа 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Та если вы на советчице не можете отфильтровать, что и кому пишете, какой совет вы можете дать?
Пройти полиграф на должность уборщицы?
Ну разве что уборщицы и прислушаются к вашим советам)
Люди с пониманием, что такое самоценность, прекрасно знают, как трудоустраиваться без унижений и не быть терпилой.
Роботодавець не только хоче, а еще и должен, соискатель тоже много что хочет, посередине сойдутся😆
А вы и дальше собеседуйте уборщиц на полиграфе
Пройти полиграф на должность уборщицы?
Ленивица-красавица• 10 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Пройти полиграф на должность уборщицы?
На режимних об´єктах з таємницею,перевірку проходять всі,від прибиральниці до директора. СБУ,МВД та власна служба безпеки.А ви можете далі мріяти,що така ’нетерпіла’кудись пройде далі прохідної.
Ленивица-красавица• 10 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Пройти полиграф на должность уборщицы?
В нас до прибиральниць черга стоїть,бо біла зарплата вище середньої по Україні, повний соцпакет,медичне страхування для всієї родини(щоправда для родини з обмеженнями),і багато іншого.
ВыФсеВрете• 10 августа 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Но не на полиграфе.
Мне мриять ни о чем не надо, вы не одна работаете на режимном обьекте работаете.
Применение полиграфа незаконно и любой мало-мальски образованный человек это докажет и откажется его проходить, если только этого не захочет делать.
Ленивица-красавица• 10 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Но не на полиграфе.
Ніхто нічого доказувати не буде.Бо такий кандидат не пройде далі відділу кадрів.Він ознайомиться з правилами прийому та режиму, та підпише,або не підпише та просто піде далі.