ЛісАпетная• 10 августа 2024
Индол про гиперплазии эндометрия, кто принимал?
Был ли эффект, девочки?
ЛісАпетная
• 10 августа 2024
Ответ длячерная мамба
Як правило, монопрепарати мають гірший контроль циклу і більший ризик появи кіст. Якщо онкомаркер в нормі, і немає пухлин молочних залоз, то Візан - не єдине можливе рішення. Який вік, статура, ну і що по УЗД молочних залоз?
Сю молочні залози ок. Онкомаркер тоді (2 роки тому, перед війною якраз) був 51 при нормі 36. Який зараз - знатиму упродовж тижня. Я просто пам’ятаю, як орді мені підбирали ці КОКи - то був треш ще той, бо ні ліндінет, ні жанін, ні логест- і ще там багато чого було, десь 7-8 різних з препаратів. Нічого, окрім візану на підійшло, бо були такі побічні ефекти, що я думала, дуба вріжу- тиск, тахікардія, депресія, безсоння, панічні атаки, збільшена печінка, мігрені. Повний букет, як згадаю - кидає в жар від одних споминів.
Вік 37, 53 кг/164 см, інших проблем і скарг нема
Брюлик в стразах• 10 августа 2024
Индол регулирует уровень гормонов. Много раз в разные периоды использовала, помогал.
черная мамба• 11 августа 2024
Ответ дляЛісАпетная
Тоді можете повернутися до Візану, якщо ваш лікар погодить такий варіант.
ЛісАпетная
• 11 августа 2024
Ответ длячерная мамба
Дуже дякую Вам💛🤗