Дама_из_рекламы• 10 августа 2024

Сьогодні купила в секонді ❤️

Маю таке хобі, відвідую 1 раз на тиждень - два
Звидована, що їх не забрали.
Ціна смішна, якість супер, стан буквально нові
Звидована також, що їх віддали в секонд.
Але що тільки не віддають)
Бутербродница• 10 августа 2024
Їду вечером додому велосипедом , поряд пункт роздачі гуманітарки, недалеко смітник, викинуто повно речей на дівчинку підлітка, ще на розмір 12-14. Я знайшла не лише бавовняні і лляні речі(вибрала всі джинси, перешию на покривала чи рюкзачки), а ще й два натуральних шовкових сарафана, два lambwool тонюсіньких світерка темно-зелений і світленький в ідеальному стані досить пристойних ТМ (не мій розмір, але я знайду, хто носитиме,впевнена)

Звездолётчица• 10 августа 2024
Сегодня была в хуманн, все по 19 грн. Купила себе одежды домашней на 130 целый пакет. Футболки очень удобные и все вещи как новые. Единственное что не подошло это юбка мини. Слишком короткая на меня) шорты взяла спортивные очень сексапильные, как новые, и другое. Норм
Ухахайкина• 10 августа 2024
Будете у них іти і цокати .
Сладкий лимончик• 10 августа 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Вот скажите, а вы правда этот весь пакет носите и ещё то, что дома есть для дома? Или гребете потому что дешево?
неДодекаэдр• 10 августа 2024
Подобных намастерили в этом году много. В заре несколько моделей. Но они такие на любителя. Застилизовать конечно можно, но я за минимализм и добротность. Я пройду мимо этого тренда.
Бутербродница• 10 августа 2024
Шкіряна подошва не практична, лише для приміщення. Поставити туди профілактику невиправдано дороге задоволення,так як неактуальна подібна модель
Сладкий лимончик• 10 августа 2024
Автор, и сколько у вас дома этого хлама?

40каградусная• 10 августа 2024
Ответ дляПищалка
Щось таке.Каблук з цвяхами, щоб звук видавали.
У мене так мама купила, як вона мені сказала, балєтки. Правда, матеріал дайвінг, доня, подивись, і підошва тонка, але зручні... я подивилась, а це аквашузи. Слава Богу, вони нові, тільки розпродаж був і розмір дитячий, вмовила продавчинь, що замалі дитині, вони знають, що я сину такий розмір на 9 років беру. Мамі 65, вона вже по магазинах в них збиралася йти)) уявляєте? Посміялися добряче... і у автора якась специфічна шняґа
Гомосноб• 10 августа 2024
А як це ваше сьогоднішнє фото потрапило на е-bay? Чи ви їх купили і відразу продаєте?
Мона_Лиса• 10 августа 2024
Мені все подобається - колір, замша, навіть виробник. Але модель це жахіття. Не дивно, що їх ніхто не купляв
Сладкий лимончик• 10 августа 2024
Ответ дляБутербродница
Так купила ж почти даром! Неважно, что это для танцев, эти туфли вообще не нужны. Главное, что брэээнд!
Бутербродница• 10 августа 2024
Ответ дляПищалка
Ні, взагалі шкіряне взуття, ручної роботи відбивається взуттєвими цвяхами. В чоловіка були класичні нові туфлі ручної роботи з Італії, теж підбиті цвяхами. Але з тою шкіряною підошвою мороки , бррр.
40каградусная• 10 августа 2024
Ответ дляГомосноб
Опаньки... троля спалили!
Сладкий лимончик• 10 августа 2024
Ответ дляГомосноб
Упс
Ой как невдобно получилося
Мона_Лиса• 10 августа 2024
Ответ дляПищалка
Таке враження, що це якесь спеціальне взуття, тобто не для носіння, а як танцювальне. І розмір якийсь дивний вказаний 75В, прям як ліфон 😆
Сладкий лимончик• 10 августа 2024
Ответ дляМона_Лиса
То неважливо! Головне шара!
Гомосноб• 10 августа 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Упс
Ой как невдобно получилося
Маю таку погану звичку - перевіряти фото через Google- об´єктив
df364tye3• 10 августа 2024
шикарная, качественная вешь ,,,
какой не будь свободный льняной костюмчик к ним ,,,
Бутербродница• 10 августа 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Дарма ....це я два пакети нагребла.

Ось малюнок шовкових , сама не перешию таке ніжне, але маю швею, щось придумаємо .

Дева Мария• 10 августа 2024
Ответ дляГомосноб
А кто продавец ?
Чумацький Шлях• 10 августа 2024
Ответ дляДева Мария
А кто продавец ?
https://www.ebay.co.uk/itm/186311005085?itmmeta=01...
Мишка-шалунишка• 10 августа 2024
Може воно й дороге.але я б таке не взула навіть з доплатою. Воно ж страшне як атомна війна. Річ або красива або ні. І зрвсім неважлмво скілько вона коштує.тонка підошва знищить ноги
Сладкий лимончик• 10 августа 2024
Ответ дляБутербродница
Дарма ....це я два пакети нагребла.

І як швидко це все відбудеться?
І скільки у вас лежить ще таких речей для щось придумаю колись?
Мишка-шалунишка• 10 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Будете у них іти і цокати .
Як кобила до поїзда
Мишка-шалунишка• 10 августа 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Обувка, как в последний путь шьют.
Вы ее по улицам собрались носить?)))
Точно.
Звездолётчица• 10 августа 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Не, если б гребла, взяла б не 7 вещей, а 30. Буду носить, там футболки, шорты.
Сладкий лимончик• 10 августа 2024
Ответ дляЗвездолётчица
А дома сколько вещей для дома? 30?50?
Дева Мария• 10 августа 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Может наша беженка промышляет
Звездолётчица• 10 августа 2024
Ответ дляСладкий лимончик
А дома сколько вещей для дома? 30?50?
Я поправилась на 20 кг, поэтому дома носить стало нечего)) а теперь есть
Бутербродница• 10 августа 2024
Ответ дляСладкий лимончик
І як швидко це все відбудеться?
Нічого не лежить, ми з сусідкою з джинсів шиємо покривала, рюкзаки, я через джинси звернула увагу на купу одежі,до речі секондом не пахне зовсім, речі переважно амер , англ ти. На цей сезон мені літнього вистачить, я не люблю затягувати, поки обдумую, що хочу. Планується ремонт на наступному тижні, то багато з трикотажного буде майстрам руки витирати і чи підлоги протерти, тоді в утиль