Айболитная• 11 августа 2024

У дитини 3 день температура 39-39.5

Головний біль, нудота і температура. Мигдалики збільшені, ніс закладений але нежитю немає,горло трішки перешить. Дитині майже 7 років. Лікарка сімейна не відповідає, куди мені з нею йти? Швидка може поставити діагноз? Я вже себе накрутила, що місця собі не знайду.
Весела пiсенька• 11 августа 2024
Ответ дляВилосипедниця
ЕкспеДка вєщаєт... Температура 40 для таких норма(
Температура це найкраще, що може зробити наш організм для самозахисту. І при вірусах це норма. І якщо дитина більш менш нормпльно себе почуває, то 39 не треба збивати взагалі. І цим ви тільки поможет. А ви навпаки заважаєте.
Я не кажу що 40і вище не збивати. Але якщо 40 збилась до 39, то це нормально теж!
Пишуть про судоми . Мамки, ви нажахані і чужих жахаєте. Судоми це одиничні випадки. Зазавичай мами знають про такі особливості і вже не пишуть на форум

Весела пiсенька• 11 августа 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
По Вам видно що вам 40 не збивали, і особливо за вас не тривожитись) невідворотні процеси Вже пішли
А по вам видно, що ви перелікована і тупа.
Раджу трохи розширювати знання. Все таки мама і корисно почитати щось крім порадниці
Вилосипедниця• 11 августа 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Капец, я у шоці з істеричок.
Лягайте спати..настрахали тут автора.
Нема нічого критичного.
Яке запалення?
Запалення це бактеріальний вже процес, а бактерія не жене високий температур аж 39.5.
Пневмоніям і запаленням якраз характерна температура 38.5, в´ялотікущий перебіг.
У дитини типовий самий простий вірус. Ну а може ковід. Да яка впринципі різниця. Лікування специфічного не існує.
І да, істерички, моя дитина з такою ж иемператрою зараз спить під боком. Але в мене є розум не викликати швидку з таких приводів.
А вам би пару штрафів, щоб була мотивація якусь літературу почитати і головою подумать, а не жопою тільки
То мабуть така неістерична, як ви, мого сина лікувала в таборі, начитавшись літератури про рожевих поні і єдинорогів. Два тижні дитину мордувала з високою температурою, бо то вірус, як їй здавалось і на моє прохання підключати антибіотики, усміхалась, як дурепа. Зараз нарешті дитина вдома, СОЄ 45, моноцити полізли вгору, четвертий день на антибіотиках. А ви спіть далі...
Весела пiсенька• 11 августа 2024
Ответ дляВилосипедниця
Треба було їхати і лікувати дитину свою самій. На якій підставі та ’дурепа’ мала давати антибіотик? Пишуть на голову не налазить і ще когось винними хочуть зробить. Сподіваюсь та дурепа не промовчала і сказала все, що мала вам
Вилосипедниця• 11 августа 2024
Ответ дляВесела пiсенька
От і не збивайте, і взагалі навіщо вам лікарі ви і так ’Вумна’. Викопайте землянку в лісі і живіть собі в тандемі з природою.
Весела пiсенька• 11 августа 2024
Ответ дляВилосипедниця
Звичайно я не ганяю по лікарям без причини. при кожній температурі визивать швидку це вже за межею. Але вистачає чудних, як я бачу
Барбітта• 11 августа 2024
Сделайте тест на ковид. У меня обнаружился ковид. В Украине уже давно эпидемия. Тоже была температура, горло болело и слабость была
Вилосипедниця• 11 августа 2024
Ответ дляВесела пiсенька
На тій підставі, що вона педіатр в таборі і мала повне право назначити ліки дитині, які потрібно було. Та дурепа більше там не працює, хай лікує корінцями з ромашки своїх дітей вдома і спить спокійно коли у її дитини 39,8. Звільнена по статті, що вона там мала мені сказати мені до одного місця. Я зробила все, щоб не кваліфікований ’спеціаліст’ не мав відношення до дітей.
Кукарикуууууу• 11 августа 2024
Ответ дляАйболитная
Збивається до 37.8-38 на 3-4 години. Обтираю мокрою ганчіркою, даю пити часто. Але з такою температурою вона тільки грипом хворіла. Зараз же не сезон.
В смислі ,не сезон,´? Ви сезонно хворієте ? Подавайте противірусне і жарознижуюче,також горло спрей і полоскання часте .З противірусного даю новірин,гропринозин ,спрей тантум верде ,стрепсілз ( спрей)+ льодяники.Температуру зазвичай дає горло.Можете чайну ложку лимона видавити і дати випити .
Ще часто пити чай з лимоном ,малину.Здоров’я дитині!!

Сегодня я не я• 11 августа 2024
Ответ дляАйболитная
Не знаю. Раніше при ковіді температура до 38 у всіх була. Лікар на прийомі з високою температурою ніколи тест на ковід не проводив.
У моєї самий перший ковід проходив якраз з такою високою темп-рою.
LoveYouOrNot• 11 августа 2024
Ответ дляАйболитная
В нас в сім´ї зараз троє з п´яти переносять ковід з температурою 39-40. В мене було чуть менше. Тому як варіант - тест.