Одна_на_всей_планете• 11 августа 2024
Ті, хто зараз в районі Несебру, саме зараз щасливо відкупавшись, сидять по місцевим ресторанам (час обіду) замовляють морепродкути і запивають білим вином.
А ми, радіємо за них (але ні очінь) і сидимо на совєтчіце.
Ответ дляОдна_на_всей_планете
це точно)))))
в мене просто питання було щодо обміну валют, але наче питання вирішилось)))
Одна_на_всей_планете• 11 августа 2024
Ответ дляSerezhkina
Я неодноразово була в Болгарії.
95% маркетів, магазинів, кіосків, кафешек і ресторанів - приймають картку.
5% це кеш (типу атракціон для дитини або якась кукурудза). Не переживайте!
Лавешку на картку, трохи готівки можна роздобути в будь-якій обмінці при готелі (так, може бути курс трохи менший, але при готелі надійніше).
Гарного відпочинку.