А у нас макарошки• 11 августа 2024

Не можу ніяк звикнути до міста

Я жила в своєму місті, а через те, що мій чоловік сам з іншого міста вимушена була переїхати до нього. Це більше 500 км. Нове місто мені якось не сподобалось взагалі, поки роботу знайшла, зп тут менші ніж в моєму, до роботи далеко добиратись ( можна знайти ближче, але там менша зп). А найголовніше люди мені якісь чужі, взагалі не такий менталітет, різні уявлення про життя. Що порадите?
Весёлая морковка• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Чому не можемо заробити? Ми орендуємо, я і сама можу орендувати. Чоловік вперся, бо йому запропонували керівну посаду. А батьки його вирішуються все рівно.
У вашего мужа в Ровно есть перспективы, в Ужгороде нет. Он уже пожил в Ужгороде, теперь ваша очередь пожить в Ровно. Если вы не дадите ему возможность реализовываться профессионально, ваш брак долго не продержится.
Послушная• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
А що там не так з менталітетом?
Так і ви дайте відповідь на це запитання
Барвіночка• 11 августа 2024
Ответ дляВесёлая морковка
А автору как реализоваться, если город раздражает?
Сорока-ворона• 11 августа 2024
Мне комфортно в Днепре и Одессе. В Ровно было бы тоскливо
БеллаДонна• 11 августа 2024
До чого менталітет міста? У нас зараз всі міста й села переміщені по нашій країні, ми всі зараз однакові й різні одночасно, щось заважає - шукайте причину в собі
автор А у нас макарошки • 11 августа 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Він навіть не пробував реалізуватись. А я тут не можу реалізуватись, в мене в Ужгороді була робота з високою зп, тут набагато менше. Чоловік матеріально мене не підтримує.
Свекруня• 11 августа 2024
А я была в шоке от Ужгорода. Жили там пять дней в начале войны... Не буду писать подробности чтобы не было обидно никому, но я ходила, смотрела и думала - ну как? Как люди тут живут? И даже улыбаются вон... Им что, тут нравится??? Как это возможно?
Такой немой вопрос у меня звучал фоном все пять дней))
Ответ дляСвекруня
А звідки Ви самі?
Послушная• 11 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Там проблемам і чоловіку і його батьках, а не в місті
Весёлая морковка• 11 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Любой чужой город, в большинстве случаев, в начале не нравится. Никто не любит выходить из зоны комфорта. Муж автора как-то выжил в чужом городе, значит и автор сможет.
Послушная• 11 августа 2024
Ответ дляСорока-ворона
А я б не жила ні в Дніпрі тим більше в Одесі
БеллаДонна• 11 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Місто під автора підлаштовуватися не буде
Барвіночка• 11 августа 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Если только муж этого достоин

Но судя по тому что он не обеспечивает автора то....
Весёлая морковка• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Что значит ’материально не поддерживает’? Может у вас и семьи нет?
Барвіночка• 11 августа 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Есть города в которых как дома
С первой минуты

Пс. Вы сколько городов сменили?
Барвіночка• 11 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Речь об внутренних ощущениях

Это как трусы, которые натирают
Ответ дляВесёлая морковка
У нас роздільний бюджет. Чоловік зараз заробляє 60, а я 20 тис. Але плачу за все так само як він. Ще і батьки його по декілька разів на тиждень приходять. Оцінюють наскільки чисто в орендованій квартирі.
Закуйовджена життям• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
А почему? Тогда понятно, что вы тоскуете. Зарплата меньше, все новое и на мужа не положиться.. тут уже не в городе дело..
Весёлая морковка• 11 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Есть города в которых как дома
С первой минуты

Пс. Вы сколько городов сменили?
За последние 2,5 года три города сменила. Везде чувствовала себя нормально. Но у меня нет внутренней предвзятости к чужим городам)
Сорока-ворона• 11 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Есть города в которых как дома
С первой минуты

Пс. Вы сколько городов сменили?
Вы правы совершенно. Приезжаешь и там сразу всё твоё. Каждый раз чему-то приятно удивляешься и снова и снова))
Весёлая морковка• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
А, ну т. е. вопрос не в городе, а в семье все таки.
Барвіночка• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Нах он вам?
БеллаДонна• 11 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Речь об внутренних ощущениях

Это как трусы, которые натирают
Ну, от, натирає - їх знімають, те саме з містом, не подобається - відверта розмова з чоловіком і готуватися до змін, а не висувати претензії до міста і людей, які там мешкають
Сорока-ворона• 11 августа 2024
Ответ дляПослушная
Вы из Ровно?
Барвіночка• 11 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
А
Где претензии?
Ответ дляБарвіночка
Нах он вам?
Не знаю. Дуже жалію, що переїхала.
Свекруня• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
А звідки Ви самі?
Киев...
Причем я не говорю что Киев супер-город, там тоже есть куча минусов. И я не любила его пламенной любовью, город и город. Но Ужгород меня поразил, к сожалению...
Барвіночка• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Не знаю. Дуже жалію, що переїхала.
Возращайтесь

Ладно вы б на его шею присели. Можно было б и прижиться
А так...
Послушная• 11 августа 2024
Ответ дляСорока-ворона
Вы из Ровно?
Не з Рівного.
Ответ дляЗакуйовджена життям
Тому, що він скупий. Вважає, що жінкам потрібні лише гроші. Я ще до того готую та прибираю.