А у нас макарошки• 11 августа в 13:09
Не можу ніяк звикнути до міста
Я жила в своєму місті, а через те, що мій чоловік сам з іншого міста вимушена була переїхати до нього. Це більше 500 км. Нове місто мені якось не сподобалось взагалі, поки роботу знайшла, зп тут менші ніж в моєму, до роботи далеко добиратись ( можна знайти ближче, але там менша зп). А найголовніше люди мені якісь чужі, взагалі не такий менталітет, різні уявлення про життя. Що порадите?
Послушная• 11 августа в 14:33
Ответ дляА я кумедна
))будемо чесними хто куди котиться в голові у людини, Мені в моєму рідному Києві чудово живеться, хто не знає як тут жити чудово може жити в іншому місті, головне не засмічуватися коли на це улюблене місце хтось скажу фууу і як тут можна жити, чи як ви там писали ’как здєсь живут люді’
Це на якому суржику написано, в якому чудному місці для життя так розмовляють? Напишіть ,будь ласка, щоб випадково не заїхати, так знущатися над мовою
В Києві так розмовляють
Це написала не я , а жіночка про Ужгород.
Читайте уважно, перед тим як умнічати
Швидка Настя• 11 августа в 14:34
Я з Рівного і мені все тут по кайфу.
А у Вас справа не в місті, а в тому, що Вашу волю переламали і насправді Ви нікуди не хотіли переїзджати. Ви би і у Львові під ’примусом’ засумували.
Терпіти шкідливо для здоров’я... just saying
А я кумедна• 11 августа в 14:36
Ответ дляПослушная
В Києві так розмовляють
Читайте уважно, перед тим як умнічати
))) а ’умнІчати ’ це на якій мові?
Послушная• 11 августа в 14:36
Ответ дляА я кумедна
))) а ’умнІчати ’ це на якій мові?
А ви якою прочитали?
Послушная• 11 августа в 14:39
Ответ дляА я кумедна
))) а ’умнІчати ’ це на якій мові?
На ’на якій мові’ , а ’якою мовою ’
Сливочная пенка• 11 августа в 20:43
Ответ дляСвекруня
А я была в шоке от Ужгорода. Жили там пять дней в начале войны... Не буду писать подробности чтобы не было обидно никому, но я ходила, смотрела и думала - ну как? Как люди тут живут? И даже улыбаются вон... Им что, тут нравится??? Как это возможно?
Такой немой вопрос у меня звучал фоном все пять дней))
Меня такой вопрос в Черновцах мучает уже больше 2 лет
Сливочная пенка• 11 августа в 20:44
Ответ дляБарвіночка
Есть города в которых как дома
С первой минуты
Пс. Вы сколько городов сменили?
С первой минуты
Пс. Вы сколько городов сменили?
Согласна, есть.
Свекруня• 11 августа в 21:08
Ответ дляСливочная пенка
Я вообще мало где была в Украине. Была в Александрии и Житомире. Ну и в Киевской области - Бровары, Ирпень, Буча, Борисполь. Из этих городов никакой не произвел такого гнетущего впечатления как Ужгород...
Хотя может конечно и начало войны повлияло, общая тревожность... Но с другой стороны, горы мусора везде, древние покореженные детские площадки, облупленные дома - это же объективно было...
Свекруня• 11 августа в 22:49
Ответ дляПослушная
Тоді дивно писати, ’ как там живут люді’ про будь яке місто.
Для меня действительно странно, как можно жить среди гор мусора. Дети играют на ’площадке’ (железной поломанной, времен ссср), земля усеяна бутылками, стаканчиками, пакетиками... Родители тут же мирно общаются - всем пофиг, для них это привычная картина видимо. Тут же за соседним домом пустырь, там подростки играют в футбол. И тоже, на том пустыре просто свалка, дети пинают мусор вместе с мячом... Абсолютно спокойно, они на мусор не обращали внимания, для них это привычно, нормально! Я это все наблюдала и просто глаза на лоб лезли(((
Ходили на речку Уж - то же самое, к той речке не подойти из-за мусора... Я не видела такого нигде, честно.
Послушная• 11 августа в 23:44
Ответ дляСвекруня
Не хочу вас розчаровувати але така ситуація в кожному місті, і не тільки в Україні але і в багатьох країнах Європи і навіть столицях.
Ну і в Ужгороді багато ромів, дивно, що ви цього не знали
Свекруня• 12 августа в 09:50
Ответ дляПослушная
Я больше нигде такого не видела.
На тех площадках гуляли с детьми украинцы, не ромы. И им было все ок((
Послушная• 12 августа в 10:08
Ответ дляСвекруня
Я больше нигде такого не видела.
Те , що ви не бачили не означає, що цього не має. Є і наркомани, і п´яні і різне шабло .
Свекруня• 12 августа в 13:22
Ответ дляПослушная
Это очевидно, я просто свой опыт описала.