А у нас макарошки• 11 августа 2024

Не можу ніяк звикнути до міста

Я жила в своєму місті, а через те, що мій чоловік сам з іншого міста вимушена була переїхати до нього. Це більше 500 км. Нове місто мені якось не сподобалось взагалі, поки роботу знайшла, зп тут менші ніж в моєму, до роботи далеко добиратись ( можна знайти ближче, але там менша зп). А найголовніше люди мені якісь чужі, взагалі не такий менталітет, різні уявлення про життя. Що порадите?
Закуйовджена життям• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
У нас роздільний бюджет. Чоловік зараз заробляє 60, а я 20 тис. Але плачу за все так само як він. Ще і батьки його по декілька разів на тиждень приходять. Оцінюють наскільки чисто в орендованій квартирі.
Автор, город ваша самая последняя забота. На вашем месте я бы осталась дома...
Послушная• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Не знаю. Дуже жалію, що переїхала.
Можливо він хоче таким чином вас позбутися
автор А у нас макарошки • 11 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Возращайтесь

Ладно вы б на его шею присели. Можно было б и прижиться
А так...
Та я не люблю сидіти на шиї. Просто хоча б трохи якоїсь підтримки.
Весёлая морковка• 11 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
А
Где претензии?
У автора проблемы в семье. Эти проблемы будут в любом городе. При чем Ровно к её проблемам? Ей везде будет плохо.
Сорока-ворона• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Він навіть не пробував реалізуватись. А я тут не можу реалізуватись, в мене в Ужгороді була робота з високою зп, тут набагато менше. Чоловік матеріально мене не підтримує.
Зачем тогда надо было переезжать к чему эти жертвы?
Закуйовджена життям• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Тому, що він скупий. Вважає, що жінкам потрібні лише гроші. Я ще до того готую та прибираю.
А чем он вас привлек? Для меня это антисекс сразу...
Послушная• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
А якщо б ви переїхали в Нью-Йорк, він би став іншим?
До чого тут Рівне? В вас сім´ї немає
Ответ дляСорока-ворона
Я не знала як правильно вчинити, був дуже високий тиск з боку чоловіка, його батьків, моїх родичів.
БеллаДонна• 11 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
А
Где претензии?
´А найголовніше люди мені якісь чужі, взагалі не такий менталітет, різні уявлення про життя. Що порадите?´
Сорока-ворона• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Йоптвайю. Извините за мой французский. Так вас если даже в Париж поселить в таких условиях напряжных вам нигде мило не будет
Послушная• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Пальці в двері?
Закуйовджена життям• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Автор, мне кажется, вы создавали темы уже про свекровь.. Вы точно не тролль? Лучше бы он...
Сорока-ворона• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Не знаю. Дуже жалію, що переїхала.
Никогда не поздно вернуться назад
Сорока-ворона• 11 августа 2024
Ответ дляСвекруня
Киев...
Причем я не говорю что Киев супер-город, там тоже есть куча минусов. И я не любила его пламенной любовью, город и город. Но Ужгород меня поразил, к сожалению...
Пффф так конечно))
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так, я не троль
Барвіночка• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Зря не любите.
Обязанность мужчины обеспечивать
Сорока-ворона• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Так, я не троль
Собирайте чемодан и бегите назад в Ужгород
Послушная• 11 августа 2024
Ответ дляСвекруня
Киев...
Ну Київ теж ’ котиться ’ не в кращу сторону, будемо чесними. І багато є міст в Україні про які можна сказати ’ как здєсь живут люді’
Закуйовджена життям• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Не знаю. Дуже жалію, що переїхала.
Еще бы... У вас по сути везде дыры сквозят в опорах. Зарплата не устраивает, добираться на кулички, муж не опора вовсе, родители прессуют останешься одна, едь с мужем, мамо контролит как сложены трусы. И самый меньший гемор это город и его менталитет, не с того вы начали.... тему
Барвіночка• 11 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Это о своих ощущениях

Я примерно то же сейчас переживаю

Только наоборот, меня раздражает что все друг друга знают
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ви все правильно написали((
А я кумедна• 11 августа 2024
Ответ дляБанан-барабан
Знаєте в чому проблема.
Є такі міста, улюблені. Жителі люблять своє місто як рідну маму. Це такі міста. як Ужгород, Вінниця, Одесса, Коломия, Львів.
А є такі міста ’ безликі’ не буду називати щоб нікого не образити .
І от вас з затишного Ужгорода перемістили в звичайне місто Рівне. Ну звісно все не те. І справа геть не відаленості роботи
)))то для вас ті місята безлікі, а для місцевих вона мама, чи ви хочете сказати що жителі тих міст , які ви не хочете називать , люблять не своє місто, а той же Львів чи Одесу ?Відкрию тайну, вони можуть навіть Не любить Львів чи Одесу, я особисто знаю людей із маленьких не туристичних міст яким не зайшли Львів чи Одеса. Я із Києва, і мені Ужгород єдине місто яке не категорично не сподобалося, Одеса і Львів ті місця куди я із задоволенням ще раз з´їзду, в Ужгород ні, воно на мене після Мукачева гнітюче враження викликало, це питання особистих смаків, але скрізь живуть різні люди і можна завжди знайти однодумців, не знаю міст в Україні де всі були б клонами в думках і поглядах.
Закуйовджена життям• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Ви все правильно написали((
Могу сказать, что вы в капкане. Но есть еще шанс из него выбраться. Детей я думаю нет пока.
Свекруня• 11 августа 2024
Ответ дляПослушная
Наверное катится, я не знаю, не была там с тех пор.
Каждому свой город нравится больше, наверное, это естественно...
Ответ дляЗакуйовджена життям
Нема. Як можна вибратись?
А я кумедна• 11 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Ага))) у Автора проблемы і сім´ї, а винні люди з не таким менталітетом
Послушная• 11 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
В ’капкані’ це коли тримають, на автора ніхто особливо не зважає
Послушная• 11 августа 2024
Ответ дляСвекруня
Тоді дивно писати, ’ как там живут люді’ про будь яке місто.
Закуйовджена життям• 11 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Нема. Як можна вибратись?
Я не знаю, что вас привлекло в вашем муже, но судя по теме вы несчастливы и если не делать ничего, то будет только хуже.
Варианта два:

Первое это пытаться говорить с мужем хотя бы по поводу мамо и проверок. Далее пересмотр бюджета и др вещи. Найти компромисс.
Если вас не слышат, то не хотят слышать и ничего не изменится в дальнейшем.
А дальше уже дело за вами. Если вы принимаете этот расклад быть несчастной и дальше значит не меняете ничего. А если не хотите, то как бы не банально звучало, радикальные меры. Т.е. развод и поиск нового партнера.
Если ваш муж это тяжёлый случай он не боится вас потерять не готов к компромисам, то с появлением детей вы увязните навсегда. Подумайте хорошо..
А я кумедна• 11 августа 2024
Ответ дляПослушная
))будемо чесними хто куди котиться в голові у людини, Мені в моєму рідному Києві чудово живеться, хто не знає як тут жити чудово може жити в іншому місті, головне не засмічуватися коли на це улюблене місце хтось скажу фууу і як тут можна жити, чи як ви там писали ’как здєсь живут люді’
Це на якому суржику написано, в якому чудному місці для життя так розмовляють? Напишіть ,будь ласка, щоб випадково не заїхати, так знущатися над мовою