ZhukOlena• 11 августа 2024

Як прибрати брилі на обличчі?

33 роки, з´являються ті гидкі брилі. Як їх прибрати?
МарічкаФ• 11 августа 2024
косметолог
ЮлияL• 11 августа 2024
Массаж
автор ZhukOlena • 11 августа 2024
Ответ дляЮлияL
Массаж
Масаж у косметолога чи є якийсь ефективний самомасаж?
Решка7777• 11 августа 2024
Ответ дляZhukOlena
Вам к остеопату , который показал бы как снимают набряки и отечность
Voloshka1985• 11 августа 2024
Ви спортом займаєтесь? Якщо ні то почніть з тренувань всього тіла
ok1904• 11 августа 2024
Ответ дляZhukOlena
Лімфодренажний масаж. Мені робить масажист. Не дешево, але ефективно . Правда треба робити час від часу. Тиждень не дихав ніс, наче алергія, лімфодренажний зняв всі набряки
ЮлияL• 11 августа 2024
Ответ дляZhukOlena
Я сама делаю.
Rukola1• 11 августа 2024
Робите вправи для постави чи мінімальний спорт присутній? Все в нашому тілі взаємопов´язано. Якщо хочете мати реальні і постійні результати (а не бути залежними від косметологів чи масажистів) - то це щоденна праця над тілом, вправи обличчя. Іншого варіанту ще не придумали)
автор ZhukOlena • 11 августа 2024
Ответ дляЮлияL
Я сама делаю.
А можна посилання, який саме робите? Коли побачили результат і як часто робити?
oliaoliaolia• 11 августа 2024
Я маю дві Рефи і Гуаша, найкраще допомагає від брилів: прибрати сіль з другої половини дня і взагалі у стравах поменше і лімфомасаж. Починати з розігрву ключить і далі лице. Мені 36, овал тримає лише отакий масаж.
А, і осанку тримати завжди. Я ще йогу люблю для тіла, бо лице з тілом зв´язане.
ЮлияL• 11 августа 2024
Ответ дляZhukOlena
Результат увидела недели через три, делаю два раза в день. Комплекс составила себе сама. Посмотела видео на ютубе, в инстаграм и выбрала то, что мне подошло. Сейчас микротоки еще подключила, для всего лица.
автор ZhukOlena • 11 августа 2024
Ответ дляok1904
Якщо я не помиляюся, Ви з Борисполя? А де саме робите масаж?
ok1904• 11 августа 2024
Ответ дляZhukOlena
Це не бориспільський масажист