Копирайторша• 11 августа 2024

Ви купуєте імпортні ліки чи замінюєте дешевшими аналогами?

Які ліки купуєте - імпортні чи повний аналог вітчизняного виробництва?
Наприклад, ібупрофен - є імпортний імет, а є наш ібупрофен з чималою різницею в ціні.
Чи бачите різницю, якщо купуєте дорожче?
Анонимус Я• 11 августа 2024
Дивлячись які
Ібупрофен звісно наш

Пи Пи Пилюля• 11 августа 2024
Залежить що. Є ліки які не можна замінити. А так економлю, звичайно.
автор Копирайторша • 11 августа 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Цікавить, ті, що мають повний вітчизняний аналог.
Мандолина Бу• 11 августа 2024
імпортні теж дженерики
Луноликая Вика• 11 августа 2024
Импортные. Наши плохая очистка, как итог- почти нет результата.
Мандолина Бу• 11 августа 2024
кто поставил фиолетовое лицо, вы не знаете что такое ’дженерик’?
useruseruser• 11 августа 2024
Замінюю на наші,але не завжди.Буває так,що в аптеці немає аналогі і доводиться купляти імпортне і дороге(((((
А щоб зайти в іншу аптеку і купити наш аналог,то може не вистачати на це часу(
КошкинДом• 11 августа 2024
Дивлячись які ліки і дивлячись для якої країни зроблені . Наприклад , Індія виробник для України та для США досить таки різні по якості , хоча і маюсь стандарт GMP . Той же нурофен ( хоча він і не укр виробництва) в Європі буде кращий по якості,ніж в Укр.
Ласкове телятко• 11 августа 2024
От давления импортные работают лучше, полные аналоги.

Inconvenient• 11 августа 2024
Я работала в Украине в фармацевтических компаниях и видела, из каких субстанций, вспомогашек производят ЛС в в Украине, и какого уровня специалисты.
Море Щастя• 11 августа 2024
Пробувала замінити ( ношпу дротаверином, пульмікорт будіксоном, наприклад). Експеримент закінчився дарницьким іупрофеном, який не збив температуру.
Невидимка Майя• 12 августа 2024
Замінюю