Перемелица• 11 августа 2024

Де можна вивчитися на літаку

Питання таке. Повернулася з Штатів. Е їхній диплом младшого пілоту. Е 2 виші українські. Пропонують піти мо місцю проживання. Чи я можу поступити знову тут в виш на підвищення? Не хочу робити бо це безпечна зона. Дякую за відповідь
Водійка хімарса• 11 августа 2024
Выучиться на самолёте что?

Зайченя• 11 августа 2024
Які виші? Яка мета?
ЧупакабраЗеБест• 11 августа 2024
ничо не понятно но очень интересно.
БоХатая• 11 августа 2024
Спершу навчитися писати, було б не погано
Аноним_Русалка• 11 августа 2024
якийсь переклад гугл-транслейт не дуже..
SantaMonika• 11 августа 2024
Я б з таким пілотом не літала..
И_В_офигительных_штанах• 11 августа 2024
Якісь набір слів...
Зараз ніде у нас не вчать. Всі наші, які вчилися на момент початку війни, вчаться за кордоном. Наш син у Польщі, тренування проходять у Німеччині, Англії, Литві, та ще багато країн беруть наших на навчання.

Чудовий каламбур• 11 августа 2024
Слушайте, ну какой вопрос - такие будут и ответы. Пилот чего? Коммерческой авиации? Военной? Или хотите просто на кукурузнике или тесне уметь летать и иметь права?
Кицюююня• 11 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Я б з таким пілотом не літала..
А хто нам скаже, що там за пілот? Чи ви думаєте, що перед посадкою на літак оголошують, що пілот дебіл?
Ніколи не збрешу• 11 августа 2024
Что эта за профессия литака
Зайченя• 11 августа 2024
Ответ дляКицюююня
Взагалі проходять медкомісію і психіатра теж. Може щось курить...
Чудовий каламбур• 11 августа 2024
Ответ дляКицюююня
Для этого их в кабине 2 - если один окажется дебилом, второй подстрахует.
SantaMonika• 11 августа 2024
Ответ дляКицюююня
Не допустят, если она так же разговаривает, как и пишет.
Лика-прилипка• 11 августа 2024
от одного,что есть іхній - мне стало все ясно- хочет чтобі біл еще и ейній
Ms. Android• 11 августа 2024
Это вы ночью в airline commander играли и до сих пор не проснулись?
ПАЦАНКА О• 11 августа 2024
Ответ дляКицюююня
Пілот дебіл.
Хто хоче вийти - повертаємо 50% вартості квитка.
Хто залишається і летить - алкогольні напої безкоштовні протягом усього польоту.
SantaMonika• 11 августа 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Гугл так не перекладає.
Безсовісна кума• 11 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
А если второй в туалет выйдет, а дебил захватит управление? Такое уже было.
Томатико• 11 августа 2024
2 виші, молодший пілот, українська як у мавпи.
Звісно, візьмуть. У нас тут як раз цивільних літаків купа літає.

Кицюююня• 11 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Да, 2 дебила - это сила
Чудовий каламбур• 11 августа 2024
Ответ дляКицюююня
Да, 2 дебила - это сила
Ваш комментарий ни о чем.
Речь об одном потенциальном дебиле. Какой шанс иметь двух коммерческих пилотов гражданской авиации в тандеме на борту, которые до этого прошли супер-дорогостоящее обучение, регулярно сдают тест на интоксикацию и психическое состояние, налетали тренировочных часов за кучу своих-же денег прежде чем их допустили управлять в команде тем же самым Боингом!?

Нет, дебилов-летчиков в коммерческой авиации минимум, единицы, а уж чтобы два попали в тандем на один рейс - приведите мне хоть один пример за последние 30+ лет.