lilu1990• Изменено 11 августа 2024

Що чекати від Курської битви?

Найкраще Шрайк написав:

Стягування сил у росіян не зайняло багато часу, за цей час ми встигли захопити достатньо територій і непогано закріпитися. Тож з цього моменту очікувати якихось неймовірних українських проривів саме під Суджею не варто, війна на новому напрямку, швидше за все, набуде позиційного характеру, а росіяни зроблять усе, щоб нас звідти вибити.

Від себе: чекаємо вичерпання наступального потенціалу росіян. Бо багато ілюзій на цей рахунок.
Реверанс• 11 августа 2024
Ответ дляСонная Сова
Да
Вмирають найкращі з найкращих.
Тарас Матвіів,Максим Кривцов,Юрко Горовець з групою і по них не лишається дітей.
Цвіт нації,найкращий генофонд.
Плоди їх подвигів пожнуть оці...
Болить
Сонная Сова• 11 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Я предпочитаю не пыл, не ура,не слезы. а просто держать кулаки и желать им удачи.
Пробуют преломить ситуацию, поборют варианты, сидеть в позиционной кровавой войне это жах, при их ресурсом превосходстве. Все тут знают как надо, куда надо, под какой город поселок Всу надо, под какой не надо, как сбивать ракеты, куда идти, куда танки, куда снаряды и прочее
Я уже писала, мы не знаем цели, мы можем в процессе наблюдать и удачи, и неудачи. Но сейчас вообще анализировать рано.
В словах мужа не было анализа по сути, там была правда, и совсем не радостная. Надеюсь что такое что он мне описал творится там не повсеместно.
Реверанс• 11 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Проаналізуйте втрати техніки при операції на Білгородщині і потім скажіть,то співпадіння?
Манула• 11 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Ви або психічно хвора, або... психічно хвора
Пошукайте тему ’шизофрения’ від ’Мурка в бурке’, все стане зрозумілим
Сонная Сова• 11 августа 2024
Ответ дляРеверанс
Вмирають найкращі з найкращих.
Цвіт нації,найкращий генофонд.
Плоди їх подвигів пожнуть оці...
Болить
Многих забудут, о многих и не узнают,только родные помнить будут.
автор lilu1990 • 11 августа 2024
Ответ дляSamocvetik-0611
Обоснуйте, с чего нам жалеть русню и их мирняк ??
После того что они натворили
У вас кадров нет перед глазами как эти фашисты нашим головы резали???
За такое нужно превратить в выженную землю всю рашку!!!
Начинать нужно с малого - вот начали с Курска!
У вас є ресурс щоб це зробити?
автор lilu1990 • 11 августа 2024
Ответ дляРеверанс
Вмирають найкращі з найкращих.
Цвіт нації,найкращий генофонд.
Плоди їх подвигів пожнуть оці...
Болить
Зато ваш порошенко живий, батько нації і спонсор російської агресії, фабрики якого працювали на території Росії з 2014
LudaSHS• 11 августа 2024
Ответ дляРеверанс
Вы хотите провала курской операции? Потому что она с Генштаба под главой Сырского? Так же как провал 23 года Генштаба Залужного? В предвыборном бодании за партии или персоны не забывайте просто за Украину.
Все знаем про Червинского, Кривоноса. Вы вот хвалите Залужного, а у него нет просчетов? Он сам писал недооценил врага и думал 150000 жертв остановит кремль.
Я не знаю зачем вот это выше все, а именно внутренний фронт.
автор lilu1990 • 11 августа 2024
Ответ дляСонная Сова
Так і є
Nat-li• 11 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Это ж не реверанс пишет. Ей тексты пишут, картинки-заготовки рисуют.
Нахиба только так тупо, вот вопрос..
Это сплошная антиреклама заказчика.
LudaSHS• 11 августа 2024
Вот почему были темы про зе гройсмейстера и прочие, и ’гуру курской операции’
Привязали как ’ его операция’, теперь все хейтят Всу и генштаб и ждут провалов.

Теперь нельзя писать за удачу Всу будет, автоматом токсичность льется с сайта.

Еще и включены технологии и зеботами и порохоботами.
Замечательная аудитория. Что ж
Реверанс• 11 августа 2024
Ответ дляСонная Сова
Удалено администрацией...
Сонная Сова• 11 августа 2024
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Абсолютно не удивлена, помню как-то вначале войны Зеленский пообещал выделить 300 с чем то квартир героям(интересно выдал или нет)
Я еще тогда подумала, ’А остальные люди что не герои’ Тогда такая волна патриотизма была, а теперь что сделала наша власть..
Реверанс• 11 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Реверанс• 11 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Люда,Люда ...
Раз спалились на Червінському і Залужному,і от знову....
Навіть коментувати не буду
tetnes• 11 августа 2024
Ответ дляРеверанс
Правда демократія?
Суд над полковником Червінським,де вже судді звертаються з заявами,що з них витребовують потрібні рішення,якось не дуже схоже на демократію.
Суд над Дудіним.
Суд над Кривоносом.
Суд над Павловським.
Найогидніша судова сваволя в справі Шеремета,де президент власним ротом призначав винних,ще до суду.
Государство,єто я.
Так і зеленський
Дудина никто из харьковчан не защиает.
А вот при вашем Порошенко Змея из 92 по вымешленному делу тоже пытались закрыть.
Реверанс• 11 августа 2024
Ответ дляtetnes
Дудина никто из харьковчан не защиает.
Не брешіть.
На акціях під посольствами і в суді були харківчани.
Манула• 11 августа 2024
Ответ дляLudaSHS

Замечательная аудитория. Что ж
Просто затиснемо кулачки і тихесенько побажаємо ЗСУ вдачі та здійснення планів, від Сирського до рядових наших захисників ...
tanysha777• 11 августа 2024
Ответ дляLudaSHS

Замечательная аудитория. Что ж
А у вас не викликає дисонансу, як на одній вулиці волонтери стоять з протягнутою рууою на автомобіль,щоб вивозити поранених і загиблих, а поруч кладеться бруківка за 10 мільйонів долл.?
І так скрізь і у всьому

І доречі, в Залужного не було провалів - були зв´язані руки, якщо звісно, є бажання зрозуміти
tanysha777• 11 августа 2024
Ответ дляСонная Сова
Ну, якщо він з легкістю висадив мільярд дерев, зібрав мільйон дронів, то що для нього 300 квартир
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляmmi583@mail.ru
Давайте банку чи картку чи рахунок.
Можу хіба в приват, тут не хочу
Renesmeе 16• 11 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені так подобається як на успіхах ЗСУ піаряться всі крім самих ЗСУ і тих хто там і знає що там, експерти, аналіти хуі….ки, а ми от третій день 10 тис не можемо назбирати на 80 львівську бригаду яка власне там
Так що ви сидите, кидайте посилання на збір
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляKateryna-S
Як мінімум - ВСУ вже показали Заходу та США, що ескалація це не кінець світу, що можно і треба бити русню на її ж території.
А також дуже великий ефект на моральний дух українців.
Чи вартувало це втрачених життів та техніки? Ніхто не знає. Час покаже.
А на інших напрямках, де хтось вважає ці втрачені людські життя та техніка більш важлива - все рівно нічого б не досягли, тільки втрати, не сьогодні, так завтра булу б втрачене теж саме, без всяких досягнень взагалі.
Я також вважаю, що ВСУ краще не закріплюватись там, бо відразу полетять КАБ, це те, де ми слабкі - авіація. Краще вже малими партизанськими групами просуватись чим далі, тим краще, наводячи паніку. Але я не військова, їм видніше.
Чи вартувало це втрачених диттів - ніхто не знає?
Ви хворі?
автор lilu1990 • 11 августа 2024
Ответ дляРеверанс
Не брешіть.
Чого ви в моїх темах срач розводите? Ваші непопулярні?
LudaSHS• 11 августа 2024
Ответ дляРеверанс
Люда,Люда ...
Навіть коментувати не буду
На чем? Вы делите персон по партиям, так вот Залужный подчиненный Кулебы сейчас вообще, и Ермака.
Насчет суда, червинского, доков, что пропали, то были, то нет, елки это решалось за год просто - вызов В зал суда Залужного, и все. Или письменные объяснения. Все какие теневые игры. Торги между генералами.
Каждый играет свои игры.
Мне , например Залужный нравился больше Сырского, Сырского в бригадах где родные не любят, сегодня изменили мнение и вспоминают харьковскую операцию, мой один близкий заходил в 2022 году в Купянск.
Вообще на люблю эти игрища в внутренний фронт, сталкивание, изра за партии
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляRenesmeе 16
https://send.monobank.ua/jar/8LhXbizYDD
LudaSHS• 11 августа 2024
Ответ дляtanysha777
І так скрізь і у всьому

Я тоже за бюджет на оборону а не статьи, которые могут подождать.
По Залужному , да и Сырскому рано судить
У нас всей информации, я просто акцентировала внимания, что итого каждой операции, каждого года - это еще не открытая книга, и рано топить одну операцию, потому что выгоднее ради чего? Не знаю
Renesmeе 16• 11 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
https://send.monobank.ua/jar/8LhXbizYDD
Банку розбито пише
Реверанс• 11 августа 2024
Ответ дляLudaSHS
Каждый играет свои игры.
Червінський вже з малої літери?
В зал суду Залужного навмисно не запросили за РІК, а документи віддаються в залі суду під камерами тепер адвокатами.З усним оголошенням,що саме знаходиться в документах.Ганущак письмово підтвердив,що все було за наказами і погоджено.Я тут бачу свавілля і феодалізм.Ніяких ігр партії
Як сталося,що найбільші патріоти України стали ворогами президента?
Почалося з справи бронежилетів і понеслось...
Вагнер відпускаєм,своїх катуєм.
Мрія,не країна
Renesmeе 16• 11 августа 2024
матрьохи і рошени оклигалися на 5 день. Щож ви шановні перші дні води в рот понабирали, не було методичок ?😂