Найкраще Шрайк написав:
Стягування сил у росіян не зайняло багато часу, за цей час ми встигли захопити достатньо територій і непогано закріпитися. Тож з цього моменту очікувати якихось неймовірних українських проривів саме під Суджею не варто, війна на новому напрямку, швидше за все, набуде позиційного характеру, а росіяни зроблять усе, щоб нас звідти вибити.
Від себе: чекаємо вичерпання наступального потенціалу росіян. Бо багато ілюзій на цей рахунок.
Olga Zelenyak• 11 августа 2024
Что толку гадать, время покажет. Там вообще понятно что захвачено, а что нет? Наши молчат, у рашистов все меняется по 3 раза на день, то они всех выбили, то караул наступают, то колонны едут, всем хана, то колоны раздолбали, караул.
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Мені так подобається як на успіхах ЗСУ піаряться всі крім самих ЗСУ і тих хто там і знає що там, експерти, аналіти хуі….ки, а ми от третій день 10 тис не можемо назбирати на 80 львівську бригаду яка власне там
Olga Zelenyak• 11 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Попросите у админов разрешение разместить сбор на советчице.
DarkBlueSea• 11 августа 2024
Ми просто зробили собі ’сіру зону’ під Сумською областю, відсунули кацапів від нашого кордону для того щоб уникнути обстрілів з Курнр
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Я попрошу вже на інший збір, на тому залишилось 10 тис з 60, залишок завжди важко йде
kristi_ana• 11 августа 2024
Время покажет, по крайней мере мы показали этой операцией то, что не такая раша недосягаемая, как они про себя думают. Сместился фокус на их территории, это плюс для дальнейших решений. Надо было чтобы ещё устроили там как с нашими в Буче, Ирпене, чтоб прочувствовали на своей шкуре, твари.
Ответ дляkristi_ana
Ну і чим би ми були кращі від них тоді? Ви би могли вбити безоружну цивільну людину? То так легко розказувати
kristi_ana• 11 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Спросите у тех, кто это пережил, почему зло должно оставаться безнаказанным?
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
В смислі важко буде пояснити? Уже зараз кацапи перекидають свої кращі частини з під покровська і Куп´янська
Люди напридумували собі цілі у вигляді АЕС чи ще якоїсь ф-єти і тепер розчаровані. Коли таких цілей і близько не було
Ответ дляkristi_ana
У вас є зараз там близькі люди, які мають опуститися до рівня скотів і розпочати терор, шоб вас потішити?
’Надо было’
Капець
Ви уявляєте, як таке читати родичам тих, хто зараз там? Це мій чоловік має вам на потіху просту руську бабу згвалтувати чи мій друг для вас має родину якусь розстріляти?
’Надо было’
Капець
Olga Zelenyak• 11 августа 2024
Ответ дляYanaVkiev
Я хочу сподіватися, що наші там лишаться живими, бо нічого хорошого не чекаю з тим як утюжать Сумську область кабами
На днях ночью старая тема про Сумскую область была в топе и я зашла почитать. Тема создана в марте о том, как утюжат Сумщину. Там люди обсуждали возможное нападение на Сумскую область, постоянные обстрелы приграничных сел. А сейчас многие делают вид, что этого всего не было, а началось только после захода в Курскую область.
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Вам от не стидно це писати?
Кого ви з себе мните?
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляАлена_С
’Надо было’
Капець
’Надо было’
Капець
Я от теж в шоці, аж ригнути хочеться від тупих експертів
Ответ дляOlga Zelenyak
В березні як раз було біля грайворону,як раз Охтирський район кабами зносили,люди так до дому і не повернулися,хоча до березня там нормально жили і функціонували,а зараз порожні селища
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляАлена_С
Та ну ти подиви на них)
Як не ухилянти, то алкающі справедливості і зрєліщ.
І знов всім винні ЗСУ )
Сидять вдома, понадивляються дибільних експертів і теорії тут гнуть, а ще мені люблять писати: нуууу вам же вііііднєє сідя в Амєріке.
Та, мені, мля, віднєє, бо я в інші сторони дивлюсь, а не на ютуб експертів
Ответ дляlilu1990
Почекайте тиждень.Ніхто не прибирає війська від Нью-Йорку та Покровську.Там все дуже погано.
Мені б хотілося радіти з Вами, але подивіться як воно буде далі.
Love_Love_Love_• 11 августа 2024
Ответ дляРеверанс
Стидно не думати.І мріяти без підстав на те.Пробудження буде гірким
Хто про що мріє? Ви якусь ахінєю пишете кому куди війська перекинути, що робити? Ви в собі взагалі ?