Где тут 0?• 11 августа 2024
Дівчата допоможіть де купити такий бодік?
Буду дуже вдячна вам якщо кинете посилання 🤎
как тебе такое илон маск• 11 августа 2024
Пошить на заказ, где шьют купальники для гимнастики и танцев
Не пью, не курю• 11 августа 2024
Бачу зараз боді входять в моду. Поясніть мені, нерозумній, в чому прикол? Чим вони кращі майки? Ще й незручні
Где тут 0?
• 11 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
Вот то же, дешевле
Це prom? Чесно кажучи сумнівний сайт для мене, бо одного разу замовила там джинси і прийшло зовсім не те що було на фото
Говорю відверто• 11 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
Да
Оченьценная• 11 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
пипец. вы даже не знаете, что пром это площадка, а не продавец🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
Губки-уточкой• 11 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
Угадайте сайт
Вот что самое интересное, человек смог скачать эти фотки, потом загрузить на сайт, но по поиску в гугле ума найти не хватило)
КартаБезКомиссий• 11 августа 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Тим що сексі он з боку вирізи під груди.
Але я ще розумію таке боді в клуб але повсякденному житті таке трохи занадто
Где тут 0?
• 12 августа 2024
Ответ дляОченьценная
І?? Можливо, пром – це платформа, але якщо я отримую неправильний товар, це все ще проблема платформи, бо вона повинна контролювати якість продавців