ТаЕщеОптимистка• 11 августа 2024

Чого пише?

Була його коханкою. Типу сама на просилася, а він і не проти був. Я заміжня, але згодом закохалася в нього. Йому не зізнавалася. А потім він гарненько мене злив. Знайшов собі стосунки. Знаю, що стосунки розвиваються. Вчора пише типу, привіт, як справи. Ну таке слово за слово і все. Сьогодні знову пише те саме. Я прочитала через три години і відписала, що норм. Відповіді нема досі і в мережі цілий день нема. Ну, можливо, зайнятий стосунками і не відволікається.
Але чого б оце писав, як думаєте?
автор ТаЕщеОптимистка • 11 августа 2024
А іще сказав, що йому наснилося, що я лягла в ліжко, а потім пропала.
Питаю, в чиє ліжко, в твоє?’ Каже’не знаю, не бачив’
Дивний якийсь.

Элька-Карамелька• 11 августа 2024
Мабуть ще раз хоче вас запросити у ліжко)
Вот Она Я• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дивний якийсь.
Это вы со странностями.
Мужик щупает, вы ещё на поводке или спрыгнули.
От себя могу сказать, что не спрыгнули.
автор ТаЕщеОптимистка • 11 августа 2024
Ответ дляВот Она Я
Это вы со странностями.
От себя могу сказать, что не спрыгнули.
Не спригнула, 100 відсотків. Мені ще болить, хоч минуло півроку, а коханцями ми було близько року.
Весь час думаю про нього.
Але 100 процентів поставила на йому хрест. Я ду2же дорого заплатила за зв´язок з ним.
Просто хочу, щоб шкодував про те,як зі мною вчинив.
Фуліганка• 11 августа 2024
запасной аеродром для секса
автор ТаЕщеОптимистка • 11 августа 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Хай поцілує мене в ср.....ку.
автор ТаЕщеОптимистка • 11 августа 2024
Ответ дляФуліганка
запасной аеродром для секса
Ой, не знаю. Ніби там в стосунках все добре.

Фуліганка• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Весь час думаю про нього.
він не шкодуватиме,він вже встромив вужика у іншу печеру
Вот Она Я• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Весь час думаю про нього.
Пока вы что-то там будете пытаться вдогонку жалеть, решать, выяснять, вы так и будете с ним в отношениях. В своей голове.
А он уже давно развивает реальные отношения.
У вас, кстати, тоже есть реальный муж. Почему бы с ним не улучшать то, что есть?
Мадам Тю-лю-лю• 11 августа 2024
Йому приснився, скоріш за все, сон, який його спантеличив, чи злякав. Він не описав подробиці. Може , щось було уві сні погане. Передзвонив дізнатися, чи не трапилося , що з вами. Мені наснилося колись, що приїхала кума до мене, я її обіймати, а вона счезла. Через неділю я дізналася, що вона дуже захворіла.
Фуліганка• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Пока да, но спустя время приестся, вот для это вас держит. У меня был такой же, параллельно со мной жил с кондитершей, позже с художницей.
автор ТаЕщеОптимистка • 11 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Ой, як хочу, щоб в нього там нічого не вийшло. Але не для того, щоб бути з ним, а просто, щоб так. Я ображена, дуже, але не подаю виду. Бо ж ніби між нами був лише секс.
Фуліганка• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дивний якийсь.
А між вам лежав якийсь його друг?)
Фуліганка• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А что там может не выйти у него, если он уже спит с другой?
автор ТаЕщеОптимистка • 11 августа 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Насправді вже більше місяця тому він мені написав і спитав, чи все норм, бо я йому наснилася.
А через тиждень помер мій тато.
Тепер він написав. Я питаю, тобі, може, знову щось наснилося і він розказав цей сон.
Фуліганка• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А через тиждень помер мій тато.
Наверное вам надо поберечься.
автор ТаЕщеОптимистка • 11 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Він ніби налаштований на одруження з нею.
Але, якщо думає, що я побіжу до нього, як він покличе, то хай не тішить себе ілюзіями. Тоже мені цабе велике. Блін, але ж , трясця, думаю про нього.
Проте я стільки заплатила вже, що все, баста.
Фуліганка• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А через тиждень помер мій тато.
Между вами какая-то особая связь?
Странно что при этом он стал спать с другими. Но возможно он относится к вам как к подруге, сестре, близкому человеку.
автор ТаЕщеОптимистка • 11 августа 2024
Ответ дляФуліганка
А між вам лежав якийсь його друг?)
Який друг:)))))?

автор ТаЕщеОптимистка • 11 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Ну типу ненадовго.
Фуліганка• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Наверное она ему больше подходит и он ей.
Фуліганка• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Який друг:)))))?
Мало лі.
Пампушечка• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Весь час думаю про нього.
Як заплатили?
автор ТаЕщеОптимистка • 11 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Наверное вам надо поберечься.
Мене вже,чесно, його сни лякають.
Угги_в_горошек• 11 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Между вами какая-то особая связь?
Никак не относится. Вспомнил и написал. Пока писал, забыл что хотел. Кто-то позвал и пошел делами заниматься. Это я такая, когда мне все равно
Фуліганка• 11 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну типу ненадовго.
А какая разница? От этого вам будет не так больно, если ненадолго у него секс с другой?
автор ТаЕщеОптимистка • 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Между вами какая-то особая связь?
Да, скоріше,як до подруги. Казав, що нікому так не довіряв як мені.
А нахріна мені його дружба, я хотіла його любові. Друзів не трахають.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Мене вже,чесно, його сни лякають.
а коли останній про вас йому снився?
автор ТаЕщеОптимистка • 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Ну вона незаміжня, без дітей і молодша. І красивіша, думаю.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А ще друзям допомагають. Він чимось допомагав вам протягом цих трьох років війни?