ТаЕщеОптимистка• 11 августа 2024
Чого пише?
Була його коханкою. Типу сама на просилася, а він і не проти був. Я заміжня, але згодом закохалася в нього. Йому не зізнавалася. А потім він гарненько мене злив. Знайшов собі стосунки. Знаю, що стосунки розвиваються. Вчора пише типу, привіт, як справи. Ну таке слово за слово і все. Сьогодні знову пише те саме. Я прочитала через три години і відписала, що норм. Відповіді нема досі і в мережі цілий день нема. Ну, можливо, зайнятий стосунками і не відволікається.
Але чого б оце писав, як думаєте?
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
Краще б здоров´я попросили. Нащо він вам треба, а без здоров´я ні грошей не заробите і нікому не будете потрібні. Кому треба хворі люди, хто з ними хоче мудохатися.
на жаль це правда, хворі жінки не потрібні чоловікам і рідні також.
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
Наступного разу так і зроблю.
Ладно, дівчата, розкажу. От після стосунків з ним захворів мій чоловік, вкусив кліщ, заразив бореліозом і дуже пошкодив серце.
Я себе виню.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Мій батько був відносно здоровий, повен планів на життя, і тут воно трагічно обривається.
це сумно, мені дуже шкода.
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
це добре. З часом пройде. Це його життя, його право обирати, жінку для життя у тому числі.
Може йому її вибрали і силою всіма правдами і неправдами заставили на ній одружитись😂🤣 ви ж не знаєте який там контингент навколо нього, може там 100500 тисяч проблем у оточення, от вони на ньому самостверджуються усі)) типу не у мене одного так, от він ще більший лох.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Наступного разу так і зроблю.
Я себе виню.
це просто збіг
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
наврядчи, вона ж молода і гарна за словами автора
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Сподіваюся.
кліщів можна спіймати навіть у парку чи в траві біля будинку
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Сподіваюся.
Навіть якщо не збіг. У них теж хтось помре. За все в житті треба платити. За зло злом, за добре добром.
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Вона з тіндера.
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
І що. Знаєте скільки нас гарних оточує. І що з того.
У мене одного знайомого батьки чуть не робили що він багату наречену з рук випускає. У нього теж дівчина інша була, так він їх так боявся, що побіг за нею, але коли трохи поговорив, то зрозумів яка вона дурна, невихована... От його і кидає туди-сюди. Батькам бабло давай, а йому спокою нема. Десь капітально згрішив, що його так розпирає. І це тільки початок, думаю коли його розірвуть буде сидіти і слова ніхто сказати не дасть.))
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вона з тіндера.
це погано чи добре?
я просто не регілась на тіндері жодного разу
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вона з тіндера.
Тих жінок що знаю що сидять на тіндері, вони шукають коханців там, мають секс з багатьма чоловіками. Скромні там зазвичай не сидять.
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
Мама завжди нам про це казала. Але ось так я оступилася, стосунки з чоловіком вже давно вкрай погані були, мало не розлучилися. Але вирішили спробувати ще, а воно не йде. А тут він. Ось так воно й почалося.
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
це погано чи добре?
Ну типу, що ніхто її йому не нав´язав. Сам познайомився, сам пішов на побачення. І закрутилося.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
Ну зате житиме в достатку
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Ця хоче заміж. Її 35-36, не була заміжня,дітей нема, українка. Він іноземець.
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Що ви там знаєте... Все сам. Чоловік і сам, це хіба що дуже впевнений в собі чоловік. А так хтось надоумить, а потім поржуть з нього. Чоловіки коварніші за жінок.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
розумію. Ну що зробиш, закохався і все
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Ну зате житиме в достатку
Як слуга. Може раніше він командував і абюзив, а тепер його будуть.
Педиатор_я• 12 августа 2024
Так а шо ви хотіли?
Це закономірний підсумок всіх, хто каже ’мені потрібен тільки секс’.
Потім всі ці шальні імператриці валяються в ногах зі своєю любов´ю
Ну не лізьте туди, де вам не справитись.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
На мій погляд, чоловіки загалом мало здатні любити, вони просто хочуть сексу, максимум можуть закохатися років на 3. Щось серйозніше то не для них.
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
розумію. Ну що зробиш, закохався і все
Ні,він просто хотів стосунків, але мені їх не пропонував. Або я йому не підійшла за своїми зовнішніми даними, або через те, що в мене троє дітей. Ну старший вже дорослий.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
Ну хоч не бідуватиме.
Ось я наприклад сиджу без грошей, нічого не їла днів зо 3 чи більше, то навряд чи це краще :)
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляПедиатор_я
Так а шо ви хотіли?
Отож, возомнила из себя роковуху.
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Ну хоч не бідуватиме.
Ой. Як же ви так?
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Не уявляв вас своєю дівчиною, дружиною, матір´ю його дітей.
А та підійшла.
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Ну хоч не бідуватиме.
Ви ж не знаєте що це таке.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ой. Як же ви так?
Ну що робити? Війна і таке інше.