ТаЕщеОптимистка• 11 августа 2024
Чого пише?
Була його коханкою. Типу сама на просилася, а він і не проти був. Я заміжня, але згодом закохалася в нього. Йому не зізнавалася. А потім він гарненько мене злив. Знайшов собі стосунки. Знаю, що стосунки розвиваються. Вчора пише типу, привіт, як справи. Ну таке слово за слово і все. Сьогодні знову пише те саме. Я прочитала через три години і відписала, що норм. Відповіді нема досі і в мережі цілий день нема. Ну, можливо, зайнятий стосунками і не відволікається.
Але чого б оце писав, як думаєте?
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
Як заплатили?
В мене в житті багато чого поганого сталося,після зв´язку з ним. Пов´язую це .
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну вона незаміжня, без дітей і молодша. І красивіша, думаю.
Ви думаєте чи ви впевнені?)))) а може і не красивіша. Вживу треба порівнювати.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Не тільки це. Вони загалом більше підходять одне одному, по цінностях, смаках, планах, досвіду тощо.
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
А какая разница? От этого вам будет не так больно, если ненадолго у него секс с другой?
Да, бо саме через неї мене похерив. От чесно, мені буде тоді не так боляче.
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Що саме??
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
це не пов´язано. Війна та інше це усі переживають.
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
а коли останній про вас йому снився?
Вчора написав.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
ну знач це Любов, він зустрів Ту саму. Що поробиш 🤷
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Хто з вам багатший? Ви чи вона?)
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
100%!
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
А ще друзям допомагають. Він чимось допомагав вам протягом цих трьох років війни?
Ми живемо закордоном, не в Україні. Допомагав просто з деякими документами. Просто підказував, як вчинити там чи там.
Типу своїми знаннями. Більш нічим.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вчора написав.
Якщо ви віруюча, помоліться за себе і за нього.
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
Я її вживу не бачила. Але вона красива, на мою думку. Я гірша.
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
🤣
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Це ваша думка, треба інших спитати. Телефон і фейсбук часто брешуть...
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
Що саме??
Я не хочу вдаватися в подробиці, вибачте. Навіть трагічну загибель свого батька пов´язую з цим.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Типу своїми знаннями. Більш нічим.
ясно. Ну то ви йому і не близька і не подруга
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Себе тре любити. І цінувати ;)
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
Хто з вам багатший? Ви чи вона?)
Багатша я:)). Цікаве питання.
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
На чужому нещасті своє щастя не збудуєш. Це дуже довготривалий процес з наслідками...
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
та яка різниця хто гарніший
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
та яка різниця хто гарніший
То ви ж казали любов. Чоловіки люблять очима. І грошима якщо самі не здатні заробляти.
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Сьогодні була в церкві і просила Бога, щоб дав мені сили забути це все, щоб я не згадувала про нього з підвищенням серцебиттям.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я не думаю що це якась містика.
Мій батько пішов від онкології, на жаль так сталося. Містика тут ні до чого.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляПампушечка
зрозуміло
Пампушечка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Краще б здоров´я попросили. Нащо він вам треба, а без здоров´я ні грошей не заробите і нікому не будете потрібні. Кому треба хворі люди, хто з ними хоче мудохатися.
Фуліганка• 12 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
це добре. З часом пройде. Це його життя, його право обирати, жінку для життя у тому числі.
ТаЕщеОптимистка
• 12 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Я не думаю що це якась містика.
Мій батько був відносно здоровий, повен планів на життя, і тут воно трагічно обривається.