Бабуся мороз• 12 августа 2024

Настирливе кошеня. Як виховувати

Чоловік підібрав в лісі покинуте кошеня.місяці 2-3
І от я вже не можу. Воно постійно дереться по мені як по дереву. Тільки ляжеш або сядеш воно вже лізе, але не просто тихенько сидить. Воно лізе лапами в очі, кусає за ніс, лізе мордою в рот.
Коли лежиш на дивані лягає на голову і жамкає її як мамка, і теж покусює.
Я розумію що воно ще дитина, але все це відбувається цілими днями. Зоопсихологи радять вийти з кімнати, а воно плаче аж виє хоч 10 хвилин хоч годину.
Іграшки є, я граюсь. Є тунель але цікавить його хвилин 20. А далі знову лізе в рот і в очі.
І я вже починаю злитись . А кошеня ж не винне
Та_шо_ж_таке• 12 августа 2024
Ответ дляГорлаю зрання
можно слоника притащить домой и слоник будет думать что вы его слониха-мать
Идите лучше посмотрите кино, в тему, кстати, Больше чем жизнь, называется)
Горлаю зрання• 12 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так ми не лайімо його хай гризе . Штори подрав то я нові в ikea дешеві купила аж 2 комплекти, не проблема, хай чепляє ..А я цілую свого котика як дитину, і на руках ношу. Обожнюю його.
як дитину... а якщо дитина не потрібна?
220В• 12 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Капець, це тільки початок?
Ні, це просто котодитинка. Потребує ласки і уваги, як і люди, комусь потрібно більше, комусь менше. Насолоджуйтесь, будете сумувати за цим. Ростуть вони швидко, у три роки буде спати , навіть коли вам захочеться його пожмакати.
Купіть йому м,яку іграшку, яка буде більша ніж він, щоб можна було її кусати, спати поруч. Жмакати лапками. Це він маму шукає(

Ох і нарекомендували вам((( Не треба водою, воно ще дуже мале(
Ноу коммент• 12 августа 2024
А фото есть? Может то какой-то дикий котенок? Или даже не котенок?
Поддакиваю иногДА• 12 августа 2024
Ответ дляГорлаю зрання
як дитину... а якщо дитина не потрібна?
В мене є котик і дитина. Потрібні обоє. Ну якщо дитина не потрібна то така мати гомно, по іншому і не скажеш. Нажаль багато таких є.. якщо не має любові до котика, то віддайте в добрі руки, навіщо мучити тварину своєю ненавістю.
Ноу коммент• 12 августа 2024
И надеюсь вы его подержали на карантине, показали ветеринару и т.п?
220В• 12 августа 2024
Ответ дляГорлаю зрання
И что? А так орет в доме и соседям мешает. В лесу еще есть птенцы всякие, ежи, лисята и т.д. Зачем зоопарк этот тащить в дом?
да уж... Самые жестокие животные- двуногие... Некоторым особям двуногих нужен не просто зоопарк, а клетка с колючей проволокой.
Мона Лиза• 12 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Он же будет там плакать, котик((
Хто, чоловік?
Та_шо_ж_таке• 12 августа 2024
Ответ дляМона Лиза
Хто, чоловік?
Да))
Фантазерша• 12 августа 2024
Пальцями по вухах. Так він зрозуміє, що ви сильніша. Коти розуміють мову сили і крапка. Знаю, що захейтять. Та ваші: ’Не можна’ їм до 1 місця
Сизоока бестія• 12 августа 2024
Убираю кошкины лапы, если мне больно. Если лезет так, что мне мешает, мягко прогоняю. Ругаться и визжать, как тут советуют - это треш)))
Старший кот спал на голове тоже, пока был маленький, потом отвык.
Мона Лиза• 12 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Да))
Нічого, він дорогу додому знайде;))
Та_шо_ж_таке• 12 августа 2024
Ответ дляМона Лиза
Нічого, він дорогу додому знайде;))
Думаете? Ну, тогда я спокойна, за мужа автора не переживаю)
Мона Лиза• 12 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Впевнена! Тому давайте разом за кошеня переживати;)
іронічна антитеза• 12 августа 2024
Ответ дляГорлаю зрання
А нафига это всё? Может в тот лес и отвезти где его выкинула кошка?
Какая у Вас чёрная душа..хорошо хоть Вас не выкинули ребёнком, а могли бы и выкинуть
Ашотакоя• 12 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Ні не дивилась. В мене були раніше коти, але ніхто в рот не ліз і ніс не відкусюваа
Переросте,це поки така поведінка. Ми свою теж знайшли перший час жила на руках і лащилася безкінечно. Їм хочеться уваги, любові.
автор Бабуся мороз • 12 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
автор Бабуся мороз • 12 августа 2024
Ответ дляНоу коммент
Що значить на карантині? Де ми мали його тримати? Тільки викупали від бліх і глистів прогнали. Від сказу через місяць прививка
Сизоока бестія• 12 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
фото
Детеныш совсем, пусть лезет, куда хочет)))
Та_шо_ж_таке• 12 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
фото
Мордочка озорная)
Я пані прохана...• 12 августа 2024
Воно думає що ви його любите,я от такого кайфувала
Я пані прохана...• 12 августа 2024
Що в мене тільки не було,але я це люблю
Неместная Я• 12 августа 2024
Показуйте тоном і діями, що вам це не подобається. В нормальних умовах їх виховують мами-кішки, можуть трохи вдарити, вкусити, щоб розуміли межі, а в цій ситуації це маєте робити ви)
Поддакиваю иногДА• 12 августа 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Кот мешает соседям ? Собака может ,.но не кот. Если над котом не издеваться он никогда орать на будет.
Поддакиваю иногДА• 12 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
🤣 в засос, з язиком
Ви серйозно? то може ви з чоловіком своїм переплутали ? менше пити треба це вже білка. коти по різному показують свою любов і не в засос з язиком . Цього не вміють
ВерСаСе• 12 августа 2024
Если вы уже прям на пределе, оптимальный вариант — завести ему сородича.
Коты — прайдовые животные. С кем ему ещё играться? Ну и глупо ожидать от ребенка поведение взрослого. Типа, 10 минут пошумели и все, до конца дня сидим тихо смирно.
Месяцам к 6 игрища будут занимать уже меньше времени.
Но всё равно помните, что при отсутствии другого кота, ваш будет восполнять свои поведенческие потребности с вами.