Бджолина королева• 12 августа 2024

Вивіз дитини за кордон. Дозвіл батька

Треба вивезти сина 13 років до батька на 3 місяці. Батько у Польщі. Чи потрібен мені його дозвіл?
Нотаріус сказала, що ніяк, треба лише, щоб батько був фізично присутній у неї в кабінеті із своїми документами.
Підкажіть, хто стикався з подібною ситуацією вже під час війни або можливо, юристи, дуже прошу.
АсобеннАя• 12 августа 2024
хто ж стикався?
за два з половиною роки повномасштабної війни хтось може виїздив з дитиною? підкажіть авторці, бідосі.

АяВсёЗнаю• 12 августа 2024
Нічого не потрібно
ПодругаМужа• 12 августа 2024
Нотаріус розводить вас на гроші. Ніякі дозволи на час війни не потрібні.
ХаДиДиШь• 12 августа 2024
Вже 120 млн разів тут перетирали про виїзди дітей. І знову те саме 🤦‍♀️
Дуняша• 12 августа 2024
Автор пока разрешение отца не нудно. В связи с войной убрали этот пункт.

На будущее пусть муж в Польше у польского нотариуса даст такое разрешение и переведет у присяжного переводчика в Польше.

Не один ваш муж в Польше живёт. До этого заробитчане как-то жили и выкручивались.
З горіха зерня• 12 августа 2024
не нужно разрешение, но возьмите с собой свидетельство о рождении ребенка, наши пограничники просят показывать
автор Бджолина королева • 12 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
ну, добре.
Я стикнулася вперше.
Дякую за придылений час.

Ответ дляДуняша

Дуже вдячна.
Це вперше, коли тато ’созрєл’ з сином побути, от і виникло питання.
Дуняша• 12 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Дуже вдячна.
Поздравляю. А как логистика ребенка будет осуществляться, он оплачивает вам дорогу?
Ответ дляДуняша
Ну, якщо вам цікаво... ))
Я везу до пішоходного кордону, переводжу дитину, йду назад.
Він зустрічає, передаю у руки, все.
ЖонДуан• 12 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Ну, якщо вам цікаво... ))
Він зустрічає, передаю у руки, все.
Ви сам кордон переходите? Якщо ні, то не пустять. Якщо на стороні Польщі з рук в руки, то ок