Просто каралева• 12 августа 2024

Переведення військового в іншу військову частину

Поділіться досвідом, кому вдалося перевестись в іншу військову частину по сімейних обставинах. В нас хворіє дитина і чи це може бути причиною для переведення?
Якщо так, то які умови?
Я погнала• 12 августа 2024
Дитина має інвалідність?

Перша скрипка• 12 августа 2024
Дайте деталі, що саме Вам потрібно!? Бо тут багато факторів. Переведення чоловіка з якого складу та типу призначення? І яке призначення, зона боєвих дій чи ні?
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Дитина має інвалідність?
Ні, не має. Але діагнозу ще немає. За пів року не можуть поставити діагноз. Чекаємо можливо в Охматдит нам допоможуть
Снідаю авокадо• 12 августа 2024
З власного досвіду складно, узгодження з керівництвом, потрібно щоб була вільна посада завести і тд, доки розглядають і підписують довго
Купа доків і тд
Мизимец• 12 августа 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Купа доків і тд
а самое интересное - основания для перевода нет
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
Поки він на навчаннях, в яку частину він потрапить не відомо. Але їм сказали що більшість це в штурмові бригади попадуть.
Снідаю авокадо• 12 августа 2024
Ответ дляМизимец
Так там купа нюансів і тд

Перша скрипка• 12 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Так Вам не про переведення, а про ПРИЗНАЧЕННЯ і ПОШУК частини треба думати, це зовсім інше. Шукати йому посаду, якщо має на це обгрунтування. Де він на навчаннях і він по призову чи ні? І чи має військове звання та попередній досвід?
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Купа доків і тд
Посади вільні в частинах є, але не реально взяти в них відношення
Чудовий каламбур• 12 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Автор, даже если переведут в часть, которая вам удобнее, то это далеко не гарантия, что будет сидеть в части. Скорее всего, будет кататься((
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
Він був до 2019 року був не придатний, в 2019 році визнали обмежено придатним. Мобілізували в липні, забрали з вулиці без повістки, влк пройшли за 20 хвилин і в розподільчий центр забрали. Він без військового досвіду. На навчаннях в Чернігівській області.
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Хоч би частково був десь поблизу. Я розумію,що це нікого не хвилює, але я залишилася сама з маленькою дитиною, поруч нікого немає з рідних.
Перша скрипка• 12 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
он там где учился раньше, проходил военную кафедру и учения? Есть военное звание?
Я погнала• 12 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Без инвалидности он не сможет выбирать где служить
И.О. человека• 12 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
з навчання не переводять
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка
Ні, не було. Зараз він рядовий
Разгуляшка• 12 августа 2024
Только если сам договорится и там его будут ждать, а знакомства появляются обычно уже на службе.поэтому пока никак, либо у вас есть знакомства и деньги
Чудовий каламбур• 12 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Эхх, автор, не о том переживаете
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Эхх, автор, не о том переживаете
Та я за нього переживаю. Якщо буде поряд, то не в штурмовій бригаді

Чудовий каламбур• 12 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Только оснований у него для этого нет
Ушла и Пришла• 12 августа 2024
1. берете відношення в нужной вам в/ч с указанием посади. 2. подает он відношення своему командируна подпись. Дальше нужно получить подписи всех вішестоящих командиров(интересно, зачем им отпускать бойца?). Ну и составляетсяплпн-переміщення. Єто в идеале. Удачи. Без поважной причини-нереально.
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Эхх, автор, не о том переживаете
Ми розуміємо, що найкращий варіант на зараз це хоч би служити, але не в штурмовій бригадій. Я знаю, що і там комусь треба, але я за свого чоловіка хвилююсь, як і кожен.
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Дякую, надіюсь нам вдасться це зробити. Хоча розумію, що шансів дуже мало( і все це часу займає багато
Ушла и Пришла• 12 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
он офицер?
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляУшла и Пришла
он офицер?
Та який офіцер...рядовий
Ушла и Пришла• 12 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Та який офіцер...рядовий
ну...вообще перемещения-только по серьезной причине.
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляУшла и Пришла
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Якщо буде якесь захворювання без інвалідності, може бути підставою? Напишіть,будь ласка, якщо знаєте і можете зорієнтувати
Ушла и Пришла• 12 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Смотря какое-в зависимости от сложности диагноза. Но его ж призвали не в в/ч сидеть в вашем районе. Какая вам разница-в какой части он будет? ВСЕ БУДУТ НА ПЕРЕДКЕ.
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Всі будуть я це розумію, але хоч не весь час