Просто каралева• 12 августа 2024

Переведення військового в іншу військову частину

Поділіться досвідом, кому вдалося перевестись в іншу військову частину по сімейних обставинах. В нас хворіє дитина і чи це може бути причиною для переведення?
Якщо так, то які умови?
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Смотря какое-в зависимости от сложности диагноза. Но его ж призвали не в в/ч сидеть в вашем районе. Какая вам разница-в какой части он будет? ВСЕ БУДУТ НА ПЕРЕДКЕ.
Знаю багато військових які за 2.5 роки ні разу не були на передовій

Страхованная• 12 августа 2024
Шукайте тут його діагноз
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text
Можливо є сенс брати направлення на повторне ВЛК, зберіть всю наявну мед-документацію щоб підтвердити діагноз, не факт що будуть підстави для звільнення, але хоча б є шанс, що визнають придатним для тилових частин, забезпечення і т.п.
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Шукайте тут його діагноз
Не знаю, як правильно зробити. Якщо він здоровий то зможе в якусь частину перейти за контрактом, якщо є проблеми,то контракт не заключають,на скільки я знаю. Можливо і помиляюсь. Стільки нюансів і все так складно
Страхованная• 12 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
У Вас мало часу, після навчань їх направлять для подальшого проходження служби до частин і перевестись вже буде досить проблематично. Ви спочатку подивіть по медицині, якщо є за що зачіпитись, то можна рухатись в цьому напрямку,якщо ні то шукайте вихід на частини
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Дякую, шукаємо частини, але поки без результату( нажаль
Ol-a• 12 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Шукайте тут його діагноз
Яким чином брати повторне направлення на ВЛК, якщо його ніхто не дає?
Автор, навіть відношення нічим зараз не допомагає, нажаль.
автор Просто каралева • 12 августа 2024
Ответ дляOl-a
Консультувалася з адвокатом, сказав що оскаржити можна висновок влк, але це дуже малі шанси(

Страхованная• 13 августа 2024
Ответ дляOl-a
Скаржитись на стан здоров´я, поки він в учєбке, то це легше зробити, ніж коли його направлять до частини, принаймні це може вплинути при розподіленні по частинах
Ol-a• 13 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Шансів немає, на жаль. Ми подали оскарження до ЦВЛК, звідти мені зателефонували, сказали, що якщо він вже в частині, то звертатись до командира частини, а письмово скаргу переадресували(повернули) в місцевий ТЦК.
Якщо Ваш чоловік в Чернігівській області в учебці, то й шансів поїхати за відношенням теж немає.
автор Просто каралева • 13 августа 2024
Ответ дляOl-a
Так, там в учебці. Скажіть, а ваш чоловік куди потрапив, в яку частину?
Ol-a• 13 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Його на навчання направили в Англію, тож ще в підвішеному стані(
автор Просто каралева • 13 августа 2024
Ответ дляOl-a
Ну це вже не погано. А на кого проходить навчання?
автор Просто каралева • 13 августа 2024
Ответ дляOl-a
Я б була рада, якби мого забрали теж на навчання за кордон. Це хоч якийсь час в безпеці
Ol-a• 13 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Там загальний курс підготовки: від теорії стосовно видів зброї до практики з надання медичної допомоги, зачотів зі стрільби, походів наближених до бойових. Раніше цей курс тривав 3 місяці, зараз скоротили до місяця. Курс гідний, але замало часу і розрахований на фізично-виносливих чоловіків. Моєму ´старому´-51 рік, з купою хронічних хвороб важко. Плюсом є умови, які їм там забезпечили, порівняно з місцевими учебками небо й земля.
Ol-a• 13 августа 2024
Ответ дляПросто каралева
Так. Але цей місяць спливає дуже швидко(
Перша скрипка• 14 августа 2024
Ответ дляOl-a
Підкажіть, будь ласка, у Вашого чоловіка офіцерське звання? Чи мав військовий досвід/навчання раніше, або в нього рідкісна спеціалізація?

Дякую
Ol-a• 14 августа 2024
Ответ дляПерша скрипка

Дякую
На всі 3 питання відповідь-ні.
автор Просто каралева • 14 августа 2024
Ответ дляOl-a
Мій теж не дуже молодий, 42, ще й вага 105 кг десь.