СкиниУскачи!• 12 августа 2024

Як ви живете в цих мурашниках? Жах

КликОЛЬКА• 12 августа 2024
Ответ дляНе їм після шостої
а я люблю свой вид из окна!!
Это где?

Небалувана Галя• 12 августа 2024
Не знаю, я бы не смогла. На меня тоска накатывает во дворах на Поздняках, на Данченко и прочих подобных человейниках.
ТебеОноНадось• 12 августа 2024
Я всю юність прожила вприватному будинку з садом,погребом,літньою кухнею і пристройками господарськими.Для мене це жах,коли батько отримав квартиру і я зрозуміла,що хочу жити человейніку,а не в хатах.Живу на 8 поверсі в новобудові,кайфую
Белочкой зови• 12 августа 2024
Мені є з чим порівнювати.
Є хатка, є великий будинок, є кватирка на 20 поверсі, і є уютний хрущик в зелені.
Всьому свій час. Молоді нема чого робити в селі, дітей треба вирощувати в місті, для себе з віком кайф зловила у будинку, на старість переберуся у хатину, бо вже ці площі напрягають)
Нема про що сперечатися, кожному своє до душі. А ще, коли нема з чого вибирать, то взагалі дурні розмови підпанків...
begovelik• 12 августа 2024
Будинок - мрія самогубці.
Танцепесенная• 12 августа 2024
с Варшавского вернулись в сталинку на Богомольца с метровыми стенами
нунах 19 этаж и и ужасная логистика,без света доконало
ФФФФристайла• 12 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
і ше платять по 17000 за зйом
Це мало

ФФФФристайла• 12 августа 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Сьогодні в Києві в одному будинку обірвався ліфт і летів до низу з 28 поверху. Добре, що ніхто не постраждав.
Хтось та був в цей час?
ФФФФристайла• 12 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Человек ко всему привыкает ,и я привыкла к такому дому.Но вот когда приезжаю в свой старый дом-какой кайф...Один подъезд,малоэтажка,всех знаешь,вокруг зелень ,куча деревьев,пустая автостоянка.И понимаешь,что ты действительно живёшь в каком то муравейнике,где никого не знаешь,ни с кем не здоровается почти,все чужие...
Что ещё мне не нравится в новом доме,это какой то особый контингент,мнящий себя успешными людьми или что то такое.Ходят с задраным носом.Есть пары с непонятными требованиями-не заходить с ними в лифт.Они ездят только сами.))
Нормальна вимога
Трільчиха• 12 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Правда говорят, что вы с нами не поедете? Господи
Спішу - перекидаюсь• 12 августа 2024
Люблю свій мурашник
Лепешечка• 12 августа 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
якщо б летів з 9 поверху, то це звісно куди краще...
ПриснитсяЖЕ• 12 августа 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Люблю свій мурашник
Де це?
Спішу - перекидаюсь• 12 августа 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Де це?
Київ
З родзинкою• 13 августа 2024
Ответ дляТрільчиха
Так и говорят. У первой семьи как я поняла после ковида какой то сдвиг, а вот вторые не знаю причины. Лифт большой, подходишь, стоит муж с женой, бывает дочь ещё. Заходит муж с дочерью, жена последняя входит и перекрывает проход со словами-мы ездим сами.
Первые после скандалов едут со второго этажа. То есть подымаются на один этаж, и оттуда вызывают лифт. Так к ним никто не подсаживается, все стоят на первом в 99%случаев.
Бабка-байкерша• 13 августа 2024
Ответ дляРаботать надо
в мене дім - 9 поверхів
виходиш з дому:

2 школи поряд, між ними стадіон, покруги прогулочна зона 1.2 км з зеленими насадженнями
з іншої сторони дому - садочок
через дім - великий ТЦ
10 хв. ходу - шикарний парк та березі Дніпра та гарні облаштовані пляжі

квартира моя - 120кв.

жалійте мене
Перепрошую, але я уявляю, який галас стоїть навколо... 2 школи і стадіон, матінко...
Работать надо• 13 августа 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Взагалі ніякого.
Стадіон використовують тільки для фіз-ри. Не чула, щоб діти голосно кричали.
Нам дуже комфортно щодо місце проживання.
Тут надолго• 13 августа 2024
Ответ дляMs. Скромность
та такі ж і ремонти, як такі будинки - з гамна і палок
Какраз наоборот. В частных домах, в большинстве ремонт обнять и плакать.
ФФФФристайла• 13 августа 2024
Ответ дляMs. Скромность
Ага прям