90x60x90• 13 августа 2024

Чи можуть банки телефонувати родичам, якщо кредит платиться?

Маю кредити в декількох банках. Суми в кожному з них не захмарні. Але я параноїк конкретний. Виплачую всі відсотки вчасно. Але все одно дуже боюсь, що на вказану адресу реєстрація (вдома у батьків), може надійти лист на наявність кредитного ліміту (в приваті мінусовий) або боюсь телефонних дзвінків родичам, хоча номери не залишала ніде. Ще в цьому місяці виходжу заміж, планую йти в банки актуалізувати данні по прізвищу
Коротше, заспокойте мене 🫠🫠
Хто зіштовхувався? Планую все закрити протягом 6-12 місяців. Не планую, щоб чоловік і інші родичі про це дізнались
автор 90x60x90 • 13 августа 2024
Уточню суми - 20-30 тис грн на декількох картках. В приваті ліміт мені закрили і кредитні гроші пішли в мінуси, тому ліміт мінусовий. Але плачу все з відсотками, стараюсь навіть в + завжди вчасно
Регионщица• 13 августа 2024
Ну что вы, звонить конечно же не будут. Они ж знают адрес ваших родителей, поэтому обязательно приедут и прямо в глаза им расскажут какая их дочь транжира.
Куратор дебошей• 13 августа 2024
А чого це ви так переживаєте?
Тишком нишком• 13 августа 2024
Боїтеся що дізнаються про ваші кредити?
Не будуть вони дзвонити безпідставно.
Ух яка ж Я• 13 августа 2024
Если платите, то никто никому звонить не будет
Обнимашкина• 13 августа 2024
Автор , розкажу в 2 словах як в мене було . Почалась війна ,я з кредитки по трохи витягла 20 тис ,була інфа що можна не гасити кредит і я не спішила . Я виїхала з дитиною за кордон на відпочинок (це був вересень міс ) і тут мені телефонує мій батько (батьки розлучені більше як 35 років ) ми майже не спілкуємося і каже ,телефонували з банка ,Ви знаєте таку то таку ? І понеслась ….з відки в них телефон його ? Завідки звʼязок ? Ми навіть не на одній фамілії . Так що таке…
Продавчиня кіз• 13 августа 2024
Не будуть, не мають права повідомляти надану інформацію третім лицям ту випадку колекторсиких фірм можуть подзвонити і родичам і не казати за кредит, дізнатись чи дійсно родич якщо платите немає чого перейматись,
Lydmila408• 13 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
’На відпочинок’?
.
Як можно відпочивати,коли у Вас кредити?
Обнимашкина• 13 августа 2024
Ответ дляLydmila408
’На відпочинок’?
.
По перше , в мене були кошти але по ситуації на той момент , ми не розуміли що і як ?! Київ обл .
Була з дитиною в таборі , хотіла просто виспатися у спокої .
І по друге , я зазвичай не беру кредити , не треба так дивуватися 🤦‍♀️у вас же кредити , як можна відпочивати і так далі … 🤬
Та_шо_ж_таке• 13 августа 2024
Мені колись телефонували, шукали сусіда, у нас прізвище однакове. Прописані поруч. Стверджували, що він мій родич і я маю його знайти і змусити платити кредит. Ще намагалися сказати, що і я ща його кредитом буду відповідати. Приват. Сказала ще один дзвінок і напишу заяву в правоохоронні органи про погрози. Більше не дзвонили.
Горлаю зрання• 13 августа 2024
Что ж вы, конкретный параноик, не побоялись набрать этих кредитов?
Уж точно не на важные вещи, раз не хотите обнародовать перед близкими.
В нескольких банках по 20-30 тысяч - это уже сотня или больше.
Ещё и семейную жизнь с обмана начинаете.
Моя б воля, то я бы сделала обязательной справку об отсутствии долгов перед вступлением в брак.
hrystia• 13 августа 2024
Автор, у ФБ є група «Антиколектор». Пошукайте відповідь на своє питання там.
Lacrimo• 18 августа 2024
Я регулярно сплачую по своїх кредитах, більше 10 років будую кредитну історію. За цей час не було прострочок ні разу. Але тим не менше, приват мені названював перед 25 числом ще за 10 днів до, і постійно погрожували , так дістали, що я їх блоканула на всіх телефонах і досі зразу кидаю і блокую як тільки чую що приват. Більше того, моя мамка якось знає про мої кредити, тероризує мене ними, хоча звідки у неї може бути інфа і який банк надає їх про сторонніх людей невідомо. Наразі не тільки приват. До цього часу мені не вдалось вичислити яка скотина зливає інфу, всюди фейс айді і додатково паролі. Донедавна, ми з мамкою жили на різних кінцях України, і навіть тоді вона знала що і скільки я купила з кредитки. Тому, якщо у вас родичі такі ж прибацані контролери, то найдуть спосіб як цю інфу про вас найти.