Обнимашкина• Изменено 13 августа 2024
Ця жіночка схожа на Беллуччі?
Це наша українка
У коментарях усі пишуть, що це молода Моніка Беллуччі
Цікава думка
А іноземці то просто слюнями її обливають.
Шкода, що тут відео не можна вставляти.
І напишіть приблизно, як думаєте скільки років
Цікава думка
Шкода, що тут відео не можна вставляти.
Результат:
вже голосів:
216 (86.4%)
Ні
25 (10%)
Схожа
9 (3.6%)
Тиц
Море Щастя• 13 августа 2024
Схожа.
Але бренд Моніка Белуччі це про внутрішній вогонь і пристрасть. Про Харизму.
А ці дівчинка гарненька але пласка.
ПушАпница• 13 августа 2024
Наче ніякої схожесті немає. Просто обидві темненькі. Моніка сексуальніша, і натуральніша. Ця жіночка в образі.
из желе я• 13 августа 2024
Ответ дляМоре Щастя
Схожа.
А ці дівчинка гарненька але пласка.
мне один раз советчицы принялись доказывать, что в Монике нет харизмы ) еще и наставили кучу фейспалмов )))
Мошей ницца• 13 августа 2024
Она, видимо, пытается стать похожей на Монику, что большая ошибка. Любая копия - это всего лишь копия, что делает еще более ценным оригинал.
У женщины на фото есть все данные, чтобы сделать уникальную и прекрасную СЕБЯ
ХвостПистолетом• 13 августа 2024
Ответ дляМошей ницца
Она уже сделала себя.
Мошей ницца• 13 августа 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Она уже сделала себя.
я просто не знаю кто это
Обнимашкина
• 13 августа 2024
Ответ дляиз желе я
тут можуть))
Умничка-помощничка• 13 августа 2024
Ні, не схожа. У неї форма обличчя навіть інша. У Моніки овал. Фігура, типаж все інше. І у Моніки тонкі риси обличчя, а у цієї крупні. Але і та, і інша гарні.
Гостра на язик• 13 августа 2024
Гарна, миловидна, але навіть типаж зовнішності зовсім інший. Ну і немає тієї сексуальності, привабливості, енергетики, з Монікою, навіть значно старшою, не порівняти)
Правильно вище написала, ця ’пласка’
Гостра на язик• 13 августа 2024
Навіть на прикладі цієї дівчини видно, як це буває нерозумно змінювати форму і розмір губ, не зважаючи на тип зовнішності.
Вона наче претендує на драматичний тип, як і у Моніки, і була б ближче до нього, якби не накачала губи. А так вони тепер ніби змазують всі інші риси і виходить просто щось... може і симпатичне, але ніяке за змістом
Обнимашкина
• 13 августа 2024
Ответ дляМошей ницца
Гадаю, що їй часто казали що схожа, ось їй і подобається ця асоціація, то просто бачу фото прям є схожі за стилем, 1 і 2 наприклад
Обнимашкина
• 13 августа 2024
А про роки хтось напише)
Мені цікаво
Бо я випадково дізналась
Мені цікаво
Бо я випадково дізналась
Мошей ницца• 13 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
нет, не похожа, разве что темные глаза и волосы. Но этого мало.
Думаю ей 32-33
Обнимашкина
• 13 августа 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Не похожа, но очень старается быть красивой
старается? это как?
некрасивая, но ухоженная?
Пиши-пропало• 13 августа 2024
Красивая
Чем-то похожа, но видно, что она старается быть похожей)))
Пытается ей подражать
Лет 30 плюс-минус
Пытается ей подражать
Лет 30 плюс-минус
Обнимашкина
• 13 августа 2024
Я вже теж бачу, що не схожа
Відкрила фото Моніки і побачила що не схожі