Интимная• 13 августа 2024
Порекомендуйте небулайзер
Порекомендуйте небулайзер з власного досвіду. На що звернути увагу при виборі? Такий асортимент, навіть не знаю що краще.
Файна_зупка• 13 августа 2024
Omron уже лет 12, покупала, когда сын маленький был, до сих пор периодически пользуемся. Выбирала по надежности и компактности.
Брехушечка• 13 августа 2024
різна інтенсивність розпилення, насадки для носа та горла... ми купили ось такий, простий, модель старіша, бо вже 5 років йому, але дієвий і гарно розпилює ліки, Little Doctor
з його появою, більшість лор хвороб і закладеність носа перестали переростати в тяжчі форми, що одразу на антибіотики...
про них забули, але ми і лікаря змінили)) новий назначає все подихати, зняти набряки і тд...
Интимная
• 13 августа 2024
Ответ дляGirlSuper
Тут посоветовали omron, его и купила
А можна посилання на вашу тему?
Нетутешня• 13 августа 2024
У меня компрессорный литл доктор, много лет. Брала компрессор, так как в ультразвуковой не все лекарства можно. А по факту можно было бы и тихий компактный ультразвук.