Добро с Кулаками• Изменено 15 января в 16:50

Хто їв Крекер Lajkonik з насінням кунжуту, льону та чіа

Смачне чи як завжди? Тільки я питаю про смак на високому рівні смачності, чи варте воно уваги. Мені не цікава думка людей, яким неважливо, як смакує, які інгредієнти, головне, що дешевше.
Або може знаєте яке смачне у нас із кунжутом, порекомендуйте, але я не думаю, що можна купити ще щось, це у одному із найбільших магазинів.
Дякую!
Коник-стрибунець• 15 января в 16:51
Купляю українське печиво, а не польське ге.
сказочное_Бали• 15 января в 16:52
А как узнать, не попробовавши, что то что многим вкусняшка, вам не какашка?
автор Добро с Кулаками • 15 января в 16:52
Ответ дляКоник-стрибунець
👍 яке саме, з кунжутом?
Мамаша в бигудях• 15 января в 16:58
Це ж просто крекер це не машина... невже так дорого купити, спробувати і самостійно зробити висновок подобається чи ні
автор Добро с Кулаками • 15 января в 17:04
Ответ дляМамаша в бигудях
Цікаво. Чому не спитати, а выкидать? Я останнім часом дуже багато отак відправила у смітник новинок, при чому не якась польща, а більш якісні, навіть якщо бренд у якого було ок, не гарантія , що окремий вид продукту буде не г.
Леді_в_пледі• 15 января в 17:38
Питання на 50 гривень