Мать драконов• Изменено 13 августа 2024

Хто носить лінзи особисто, або підбирав для дитини, питання до вас.

Де вперше підібрали та навчили користуватися?
Цікавить саме Київ.
Де замовляєте зараз? Скільки в місяц витрачається на догляд?
Afina Palllada• 13 августа 2024
Я купувала там де і перевіряла зір, офтальмолог підібрав. А далі основи розповів і я вже вирішила як мені їх зручніше надівати та знімати. Мені особисто подобаються щоденні. Можна носити тоді коли потрібно і термін придатності не так швидко минає як в лінз котрі на місяць чи на півроку. Та й в тих що надовго потім погано видно. Вони мутнішають. Або якщо трісне то заміни немає як в щоденних під рукою. Це моя така думка з мого опиту

_Alekssandra_• 13 августа 2024
Послушаю.
Офтальмолог сказала, что нужно записаться к специальному врачу - контактологу, он и научит пользоваться. В Люксоптике спрашивала, можно к ним, записаться предварительно к врачу, во всех отделениях есть.
И в Люксоптике сказали, что к ’контактологу’ нужно, если какие-то линзы несьемные, в которых спят.
Попихтю та й годі• 13 августа 2024
Підбирала в люксоптика,деякий час там і купувала.купувала і тут,була посередниця.
Користуюсь тими що міняються 1 р в місяць
Знайшла в Чехії .закупилась на 6 міс 5 тис грн,але в мене мультифокальні.звичайні будуть дешевші
_Alekssandra_• 13 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А у Вас был тот же ’рецепт’, что и на очки?
Чу Ча• 13 августа 2024
Я не в Києві, але думаю і в Києві таке є.
Були з дитиною у офтальмолога в приватній лікарні. Отримали рецепт на лінзи та рецепт на окуляри. В тій самій клініці домовились на «навчання». Прийшли з лінзами, лікар с сином сіла, все пояснила. Він з нею кілька разів одягнув, зняв. І все. Сказали показатись через місяць носіння лінз.
Чу Ча• 13 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Зазвичай линзи трохи інші показники мають. У сина лінзи трохи слабші, ніж окуляри.
Попихтю та й годі• 13 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Ні)це різні опції .є очки ,вдягаю вдома,а на вулиці і за кермом мені краще лінзи.лінзи підбираються не так як окуляри
_Alekssandra_• 13 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Я как-то растерялась и взяла ’рецепт’ только на очки. В Люксоптике сказали, что теоретически можно и с ним подобрать.
Вот теперь не знаю, что делать, если захочет все же линзы. Снова идти к офтальмологу или пробовать в Люксоптике подобрать.
Попихтю та й годі• 13 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Не( очки это очки.на линзы другое там кривизна линзы и еще.странный врач в люксоптике.Вы приходите и говорите что вам актуальны линзы.их море..много в смысле производителей и качества,я меряю одни -мне даже с моими подобранными параметрами не все комфортно.мне врач в Люксоптике подбирал не только по моим параметрам но и еще я перемеряла несколько производителей .нужно примерять как платье-село/не комфортно.знаю из личного опыта так можно и нужно.а там выше писали какой-то спец врач который научит надевать линзы…ну такое..деньги наверное сильно нужны)чистые руки,не перепутать сторону и все будет ок

Шкала Радощів• 13 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
На единицу меньше линзы у меня. Беру месячной носки