Зоя Жорівна• 13 августа 2024
Зубний імплант це не назавжди? Чому так?
Якщо зараз поставлять на жувальний зуб в 38
Коли треба йти його замінювати?
Дівка в намисті• 13 августа 2024
Ви сподіваєтеся що зуби втретє вилізуть? Серйозно?!
Зміните зубний імплант на протез в чому печаль?
Триндю-бриндю• 13 августа 2024
Дам вам таку пораду: якщо вже настроїлись і ставите імплант - то про решту просто не думайте. Все буде йти так, як має.
І якщо потрібно буде через 10 років змінювати - і гроші, і можливість, і лікарі знайдуться. Не переживайте про те, чого ще не сталось.
У мене 6 штук стоїть з 26 років, зараз мені 32.
Колупалочка• 13 августа 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
А як відчуття? Я ось думаю, чи імпланти на верхні одиниці, чи перероблювати вкладки і нові коронки.
Колупалочка• 13 августа 2024
Ответ дляOks234
А що суглоб чи стенд назавжди?хто вам в медицині дасть гарантію ? Хіба що на сам виріб є гаранція . .
Я думала, суглоб чи стенд - це до самої смерті, тобто назавжди.......
from Ukraine• 13 августа 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
+100.
А ещё медицина с каждым годом становится более продвинутой.
И через 10 лет импланты могут быть такой же обыденностью как сейчас коронки
Я на хвилинку• 13 августа 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Серьезно? Дырки в челюсти это так, пустяк? Замена импланта происходит путем расширения отверстия от предыдущего, что в этом хорошего? Врачам пофиг что будет с челюстью пациента через 20-30 лет, они сегодня и сейчас бабла нарубят и в другой бизнес переметнутся
Примарочка• 13 августа 2024
У меня сломался корень зуба, было сильное воспаление, зуб удалили. сейчас поставила имплант, через несколько месяцев поставлю на него коронку - не думаю, что будет через 10 лет, но без зуба ходить точно не планирую. Мне тоже 38
Смурфетта• 13 августа 2024
Моєму іпланту 15 років
В минулому році змінила на ньому коронку, зона з нею було все ок
Триндю-бриндю• 13 августа 2024
Ответ дляКолупалочка
Взагалі ніяк не відчувається. Але якщо ваш корінь ще здоровий, то краще мабуть поки коронки, імплант завжди встигнете поставити )
Накладні мюслі• 13 августа 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Ходите без зубов
Царівна Жабка• 13 августа 2024
Конечно же лучше свои зубы, но если ситуация уже такая, как есть, то что поделать. Я так поняла что большое значение имеют здоровые десна, чтоб воспалений не было и нарастала новая десна. В еще нагрузка на зуб. Я орехи уже давно не ем, даже с пломбами.
Недавно удалила зуб. Сейчас там дыра. Что делать не знаю. Знаю, но денег нет.
Водійка хімарса• 13 августа 2024
Мені наростили верхню одиничку і двійку. І я вже не відкушую ціле яблуко як ото в рекламах показують)) ріжу на чотири частини і стараюсь кусати на іншу сторону. Я до того, що імплант це вам не зуби бобра, розпитайте в лікаря що шкодить, що навпаки треба робити щоб продовжити його службу.
Звезда в шоке• 14 августа 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Глибокі у вас пізнання у цій сфері 😂
Котомафия• 14 августа 2024
Ответ дляAlex_Kri
Импланты тоже совершенствуются. Сейчас они уже не такие, как были 10-15 лет назад. Надеюсь, что совершенствоваться будут и дальше
І є пацієнти, які вже по 15-17 років з імплантами ходять
Котомафия• 14 августа 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Це не так)