Мюллерная• 13 августа в 23:55
У кого муж с тяжелым характером, как вы живете?
Встречаемся, мне плохо. Будто энергетический вампир.
Все только так, как он скажет, никаких компромиссов
Сложный на подъем.
Упрямый, принципиальный
Сложный на подъем.
Упрямый, принципиальный
Альфасамка• 13 августа в 23:56
чоловік має бабло заробляти і так як скаже так і бути. Жінки розумово не дотягують приймати рішення. Звільніть від себе і дайте іншій нормальній жінці норм мужика
Альфасамка• 13 августа в 23:57
розвели маминих синочків, які жінок слухають і сюсюкають, аж тошнить
Перемелица• 13 августа в 23:58
Ответ дляАльфасамка
Лошадь в каждой дырке затычка
Элька-Карамелька• 13 августа в 23:59
Ответ дляПеремелица
Лошадь в каждой дырке затычка
А это точно не розовый конь? )))
Альфасамка• 13 августа в 23:59
Ответ дляПеремелица
Лошадь в каждой дырке затычка
в тебе тестостерону багато, агресивна
З горіха зерня• 14 августа в 00:01
Ответ дляАльфасамка
Як би я своего чоловіка слухала то спилась би з ним і бомжом стала. Дуже важкий характер і ще і схильний до всякої єрунди. Моя знайома так дослухалась, що лишились без нічого. Спочатку він вирішив покращити житлові умови і продав їх дім, потім передумав і переїхали до тещі, теща зятька з дочкою виперли, на залишені гроші купили участок, будуватись нема за що, знімають квартиру)))
Є придурки по життю
Fashion_besties• 14 августа в 00:00
Ответ дляАльфасамка
С чего вы взяли что муж автора заробляйе бабло та ще й з нею ділиться.
Скоріше за все, тут жінка нижче плінтуса у цих стосунках
Альфасамка• 14 августа в 00:01
Ответ дляFashion_besties
чоловік повинен заробляти, досягати, приймати рішення, а не слухати всяке бабйо. В мене в родині сильні жінки, як мене дістали вони усі. Я би своїх мамів бабів на місці татів дідів послала
Тут как тут• 14 августа в 00:02
Я живу. Нужно обладать пофигизмом: «пизди пизди, мне голос твой приятен»
И еще, не зацикливаться на муже, бывают же просветы, а когда у него концерт - не кидаешься выяснять, кто тут самый правый, а просто дистанцируешься и занимаешься своими делами. Не трусишься, что «барин рассерчал»
Fashion_besties• 14 августа в 00:02
Ответ дляАльфасамка
Ідіть спати. Скажіть чоловікові хай
на вас гримне якщо не спиться
Слухи-руки не распускаю• 14 августа в 00:05
Не живемо, слава Богу. Розлучилися і я вийшла заміж за нормального. Тепер зі страхом згадую те чудо, яке мені мозок виривало, що я погладшала ( аж 60 кг, жах!!!) , що я мало заробляю ( лише в 2 рази більше за нього), що у нас не дуже різноманітне харчування. І доїдав мене щодня. І якщо виходило довести до історики аж радів. Тепер я - найкрасивіша і найкраща, осипана увагою і подарунками. Той жах згадую як страшний сон і не розумію, чого я дурна терпіла так довго. І взагалі дивно, що він не довів мене до дурки чи інфаркту
Альфасамка• 14 августа в 00:03
Ответ дляFashion_besties
Ідіть спати. Скажіть чоловікові хай
на вас гримне якщо не спиться
В нас будуть окремі кімнати
Снідаю авокадо• 14 августа в 00:03
У мене чоловік нарцис,не витримала розлучилась .Були в шлюбі 23 роки
Fashion_besties• 14 августа в 00:04
Ответ дляАльфасамка
В нас будуть окремі кімнати
Так ви теоретичка))
Краще сидіть і розуму вчиться у досвідчених жінок
Тут как тут• 14 августа в 00:05
Ответ дляСнідаю авокадо
Вроде за 23 уже можно было притереться
Что все-таки заставило?
Садоводница• 14 августа в 00:05
Ответ дляАльфасамка
Ви заміжня?
Альфасамка• 14 августа в 00:06
Ответ дляFashion_besties
Так ви теоретичка))
ДОСВІДЧЕНІ ЖІНКИ
Барабасиха• 14 августа в 00:08
Для меня замужество- это прежде всего, душевное спокойствие, поэтому никаких компромиссов…
Мию чакри щоденно• 14 августа в 00:09
Ответ дляПеремелица
Лошадь в каждой дырке затычка
Да это конь
Мию чакри щоденно• 14 августа в 00:10
Ответ дляЗ горіха зерня
Є придурки по життю
Зачем выбирать придурка?
З горіха зерня• 14 августа в 00:16
Ответ дляМию чакри щоденно
Зачем выбирать придурка?
Придурка же не сразу видно. Красный диплом, хорошая работа и зарплата. Но пожизни нет критического мышления, ведомый, склонен верить во все лохотроны.
Это проявилось через несколько лет, когда начудил норм и продал за копейки кучу биткоинов ещё и уговаривал меня квартиру продать. Ещё собирался по пятницам пивасик со мной разделять и коньяком на неделе.
Пришлось перевоспитывать жёстко и брать все в свои руки
Мию чакри щоденно• 14 августа в 00:15
Ответ дляЗ горіха зерня
Не знаю даже что сказать.