Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 августа 2024
А чи завжди у державних поліклініках
Прям погані лікарі?
Чи це міф?
Карусель-весель• 14 августа 2024
В основном эти же врачи ,после обеда работают в частных клиниках.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 августа 2024
І ще: чи були у вас випадки, коли ви, наприклад, ходили по дорогих приватних лікарях, а допоміг вирішити проблему тільки лікар із звичайної державної поліклініки?
Интимная• 14 августа 2024
Звісно, ні. Вірно вище написали - багато з державних приймають у приватних
Чорнобаївка• 14 августа 2024
Ответ дляКарусель-весель
Кроме откровенных бездарей на которых куча жалоб)
А по теме - конечно нет. Я знаю врачей которые и в гос принимают и в частной. Разница в том,что в гос к ним очередь на месяцы вперёд
Кружите меня,кружите• 14 августа 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Нет, не было. У меня, обычно, наоборот.
Хотя, есть и хорошие врачи в гос. Я всегда начинаю с гос
Allein74999• 14 августа 2024
Мы ходили к хорошему лору в частную, бо сказали, что в гос лор плохой. Оказалось, что она - лор из дет поликлинники. Просто в частном кабинете у нее в наличии все, чтоб далеко не бегать.
Кокосиха• 14 августа 2024
Є і гарні лікарі, але обставини змушують їх бути просто аніматорами для пенсіонерів. Обмежений час і ресурси, протоколи, купа документації будь-кого перетворять в втомлену копію себе і відніме емпатію.
Байрактарна• 14 августа 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так, дерматолог.
Семенівни сусідка• 14 августа 2024
Як подякувати,то багато лікарів стають першокласними фахівцями.І подзвонять і пришлють направлення.А як ні,то як небудь відбувайлом.
Мальчун-задирун• 14 августа 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я завжди до приватних ходжу. Але вагітність вела в державній у прекрасної лікарки. Досі згадую її з теплотою. Навіть чекала прийомів ) Молода, прогресивний фахівець, світла людина. Вона й зараз там працює
Дикая Роза• 14 августа 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У мене був випадок коли один і той же лікар по різному проводив огляд в державній і приватній лікарні, хоч платила і там і там
ЛижТолько• 14 августа 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В мене був такий випадок, де приватний лікар з цінником вище 1000 грн поставив не той діагноз, а лікар з державної поліклініки скерував на правильні аналізи і діагностику, це допомогло поставити вірний діагноз і вилікувати хворобу.