14 августа в 09:40

Угадайте, кого вспомнила

Где тут 0? 14 августа в 09:44
Ой, де славні 2000 ні. З їх сєтєвіками.
Мери Кей, ейвон, всякі бади з оленячих рогів, амвей, милий амвей
Курочка 14 августа в 09:44
Знакомое лицо, но не знаю кто это. Макияж агонь. Я в прозрачную стену раз с разбегу вошла. Фингал был. Но на работу надо, тоже подобный макияж наносила) Не знаю, замаскировала удачно или просто люди тактичные, но коментов не было
Где тут 0? 14 августа в 09:46
Нема вже того живого спілкування, коли тебе заманюють в якийсь клуб, обіцяють мільйони, вічне життя, і неймовірну красу. І все це робить паста глістер
Розвідка Маші 14 августа в 09:53
Кого ?
Міняйловна 14 августа в 09:55
Ответ дляРозвідка Маші
Кого ?
Танюху
Бабуся мороз 14 августа в 09:56
Бляха, ну от як я, з 2013 року щодня заходячи на порадницю, все одно примудряюся не знати купу місцевих зірок і пропускати купу топових тем??? Обличчя знаю, фотку пам´ятаю, але хто це???
Місячне Сяйво 14 августа в 09:56
Яка Танюха? Тут живу, Танюху не знаю.
автор Дівчина заглядєніє 14 августа в 10:35
Ответ дляМіняйловна
Танюху
Ага)) Макияж точь в точь
Ответ дляМісячне Сяйво
Яка Танюха? Тут живу, Танюху не знаю.
В трусах учительница
Спілий баклажан 14 августа в 10:42
Ответ дляКурочка
Розсмішили зі стіною )))