Единорог помог• 14 августа 2024

Згадує перед святами

Подруга взяла мене за куму, і все б нічого як би не факт що вона ніколи не пише та не дзвонить мені. Перед днем народження її сина, вона нагадала про себе і знову тиша. Я не розумію як мені себе вести? Мене не влаштовує що єдине спілкування це дай подарунок на свята. Я вважаю що вона могла би для вигляду хоч інколи запитувати як у мене справи, час в неї є, вона постійно онлайн, а я не пишу тому що всю історію нашої "дружби" тільки і я писала та дзвонила, не часто але все ж. І якби не це кумовство тоб взагалі за неї забула. Навіщо було брати мене за куму з таким відношенням...
Чарівне зіллячко• 14 августа 2024
Ви хрещена мати її дитини, тобто духовна мати. Хто про кого повинен згадувати ? Чи хрещених беруть зараз тільки, щоб подарунки дарували ?

Щось не спиться• 14 августа 2024
А что вам мешает звонить, если кто скучает, а если у вас одни претензии к подруге, ну тоже не пишите не звоните, не поздравляцте крестника
Альфасамка• 14 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
треба багато хрусну шоб нажористі подарунки були
Чарівне зіллячко• 14 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
Точно підмітили.
автор Единорог помог • 14 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
А для чого? Щоб в церкву водити кожної неділі? Ви цим займатися самі?
Удальонка• 14 августа 2024
Моя сама напросилась быть крестной и никогда не вспоминает о ДР. Звонит пару раз в год, в независимости от праздников. Я теперь начала зеркалить и тоже её ребенка не поздравляю. Давно пора было это сделать
автор Единорог помог • 14 августа 2024
Ответ дляЩось не спиться
Я написала що єдина хто йде на контакт перша це я. Я маю нав´язуватись?

автор Единорог помог • 14 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
Що?
Моль Моллівна• 14 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Вы должны понимать, что люди разные. Я интроверт, мне тяжело даются звонки. Если вас напрягает, то прекратите общение, отсутствие подарка переживут
Сяду на шию, дорого!• 14 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Нет,вы имеете право вести себя как вам удобно,хотите крестника поздравлять?
А ось і я• 14 августа 2024
Если вы захотели быть крестной, то логично что и инициатива в отношениях с ребенком должна быть ваша.
Если вы крестная для галочки, то и к вам так, подарок для галочки и норм.
Щось не спиться• 14 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Я например, хочу звоню, не хочу не звоню, и если я хочу узнать как дела, я не размышляю, когда ко мне звонили, значит вам то же она не нужна
Біток чи ефір?• 14 августа 2024
А навіщо ви погодились?
Це ж обов*язки
автор Единорог помог • 14 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Я свою кандидатуру не пропонувала, а відмовити було не зручно
автор Единорог помог • 14 августа 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
А навіщо ви погодились?
Це ж обов*язки
Тобто це нормально що вона не проявляє ніякого інтересу до мене? Навіщо вона пропонувала? Ви теж адекватно сприймаєте коли до вас звертаються лише за вигодою?
автор Единорог помог • 14 августа 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
А навіщо ви погодились?
Це ж обов*язки
Який взагалі в мене обов´язок? Гроші тільки давати? Дитину няньчити? І нормально відноситись що їй плювати чи я взагалі ще живу.
автор Единорог помог • 14 августа 2024
Ответ дляА ось і я
До чого тут дитина? Я говорю за відношення подруги до мене. Воно було таким ще до історії з кумовством.
автор Единорог помог • 14 августа 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Вона не інтроверт. В клубах з іншими подругами і колегами регулярно буває
А ось і я• 14 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Вы крестная подруге или ребенку? Если ребенку, то только от вас зависит какие у вас с ним будут отношения.
Но судя по вашим ответам вы там таки для галочки согласились

автор Единорог помог • 14 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Я останній раз говорю що мова йде не про дитину, в мене з дитиною проблем не має.
автор Единорог помог • 14 августа 2024
Ответ дляА ось і я
По вашій логіці можна з таким успіхом хрестити дітей чужих людей. Мені ж тільки з дитиною спілкуватися потрібно а не з батьками? Ви в хресних теж берете людей до яких вам діла не має і з ними не потрібно спілкування? Адекватні люди беруть - друзів, родичів в хресні, з якими в них дружні і тісні відносини. Так що не перекладайте з хворої голови на здорову.
А ось і я• 14 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Ну так подругу вы не переделаете (хотя она вам не подруга), если вам важно общение с ребенком - общайтесь, нет - забейте и не дарите подарков, обдение скорее всего сойдет на нет. Вам решать.
А я в крестные никого не беру, не верующая я
Моль Моллівна• 14 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Я тоже бываю. Но инициатором похода всегда буду не я