Пишу каліграфічно• 14 августа 2024
Синдром дауна
Бывает ли такое что анализы и узи были ок, а родился ребенок с синдромом?
Статус Ква• 14 августа 2024
Зараз на узд видно, якщо є ризики, то лікар направити на генетичне обстеження
Моська-слон• 14 августа 2024
Бывает к сожалению как и такое, так и то что ставят СД, а рождается абсолютно здоровый ребенок
Ковбой Хагис• 14 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Дружимо з сім´єю де дитина з СД. Мама каже, що взнали, коли дитині було майже рік. А так це чи ні - не знаю. Ми познайомились, коли хлопчику було 5 років. Я по вигляду не зрозуміла, що СД.
а там точно синдром есть, там же четкие есть черті внешние.
ЛеньГуглить_правда• 14 августа 2024
Не накручиваете себя, слушайте врача и сдавайте все тесты и узи
ЖенаАйтишнеГа• 14 августа 2024
Если вы в плане диагностики, то СД НИПТ показывает. Сейчас сложнее с РАС, детей таких много, а проявляется в год-два.
Ольга.Д.О.• 14 августа 2024
Такое бывает, но очень - очень редко. Где-то 1 случай из 100000. В скринингах так и пишут процент вероятности.
ЛюблюДевчонок• 14 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
внешние признаки это самый характерный фактор СД... самое страшное начинается в 13-14 лет, когда перед родителями стоит выбор гормон-подавляющее или нет.
Завтра не пью• 14 августа 2024
Ответ дляСтатус Ква
За умови, що узіст не за мало купив диплом
Завтра не пью• 14 августа 2024
Ответ дляСтатус Ква
Не за сало
Ответ дляСтатус Ква
Нет. Мне Соловьев рассказывал, что делал узи женщине, всё норма и она одновременно сдавала кровь. Пришел риск СД 1:10. Она сделала амниоцентез, СД подтвердился и он переделывал узи уже точно зная, что плод с СД.
Не к чему придраться.
ЛюблюДевчонок• 14 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
хлопчику вже майже 20 років - проблем немає
СД в 20 лет? ну значит это уникальный случай, если вы не врете (не хочу обидеть). Обидеть не хочу, знаю о проблему у даунов - лезут даже на мам и бабушек, значит принимают подавляющее.
Буває. Знайома зробила три експертні узі в Сумах (вона там живе), в Харкові і в Києві. У найкращих спеціалістів. Ніхто!!!! нічого не побачив. Але от у неї було якесь передчуття чи що. Народилася дитина з синдромом дауна. Причому візуально всі симптоми як по книжці. Як ніхто нічого не запідозрив загадка
Ответ дляЛюблюДевчонок
в нього були проблеми років в 10-11. Все намагався у воді підпливти і потягнути щоб розв´язати бюзгалтер. Тепер немає. Мама говорить, що нічого не дає. Хоч раніше теж переживала. Але я все знаю зі слів мами. Але сексуальних проблем немає. Моя 18-літня донька завжди до них ходить. Жодного разу нічого не було.
Ольга.Д.О.• 14 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Не пишите ерунду. СД видно сразу, с первых минут жизни. У того мальчика либо другой диагноз, либо странные родители, которые упорно пытались не замечать очевидного факта.
Ольга.Д.О.• 14 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Я сама коли йому було 5 років - не зрозуміла, що СД.
Значить, можливо, то не СД, а просто затримка розумового розвитку. От її діагностують не відразу, а по мірі дорослішання.
Ольга.Д.О.• 14 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Звучить як казочка.
Такого не буває.
Карусель-весель• 14 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Так, СД теж буває різним, є ще так звана мозаїчність, коли риси СД є, але не чіткі.
Кілька років тому навіть тут була тема, коли в жінки здорова і наче нормотипова дитина, а приблизно в такому ж віці лікар на огляді запитала чому в карточці нема відмітки про СД. Тоді ця формлянка ще фото викладала, справді риси були не чіткими, генетичний аналіз ще мали робити.
Статус Ква• 14 августа 2024
Ответ дляКарусель-весель
Пам´ятаю ту тему, дійсно форма голови дитини, посадка очей була особлива
ротцвеники• 14 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
я вижу всегда по внешности,они все похожи друг на друга.
Біле пальто• 14 августа 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Звучить як казочка.
Такого не буває.
Буває. Так само як ставлять сд, а нороджується (чи абортують) здорова дитина.
Пліснявілий сир• 14 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
а НІПТ вона не робила?