Області пітьми• 14 августа 2024
Орендарі потайки заводять тварин.
Попередні орендарі потайки завели кота, перед виїздом здали квартиру із подраною кухнею, а замінити її це 5000 у.о., тюлями в дірках, попередньо побрискали спреєм від запахів і так здали мені квартиру.
Наступні орендарі видивляються щоб все було в ідеалі. А залог не покрив навіть подраних гардин. Прикормили ріелтора і він притримував мою квартиру начебто на неї не було бажаючих.
Знімали нижче ринкової ціни, пожаліла шо переселенці.
Як наступного разу діяти? Приходити без попередження в квартиру ?
Сусановна• 14 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Мои сначало об дверь дермантиновую когти поточат, потом когда я иду бегут к когтеточке, знают что об дверь нельзя точить...но вредничают
Мои когти точат об когтеточку теперь. Но обои все подраные по молодости
ОдинРазНадетое• 14 августа 2024
Ответ дляВоздух в банке
Коты драли корпусную мебель?
Сразу видно человека, у которого кота отродясь не было.
Может на кухне диванчик угловой кухонный или стулья в мягкой кожанной обивке.
Воздух в банке• 14 августа 2024
Ответ дляСусановна
Мои с ночной отдыхают
согласитесь, что вашу кухню погрызли, а не подрали
и если вы я такое увидела на мебели, то даже не связала бы это с котами
вАлнуюся сильнА• 14 августа 2024
Ответ дляОцененная
начитались вчерашней темы и решили потроллить?
Що за тема? Цікаво
А вот недавно• 14 августа 2024
Ответ дляСусановна
Как отучили?
Мальовнича даль• 14 августа 2024
Ответ дляПринцепесочка
Ух ти, у вас прямо комбо.
І переселенці і коти і шпалери по 5000 у.е
І ріелтор прикормлений
Дама_с_коготками• 14 августа 2024
А в мене хороший котик, тільки шпалери дере і плитка під ванною у нас одна на магнітах(резервне віконечко), так йому було цікаво, що там. Плитку піддів якось(не розуміємо як), розбив, але під ванною все перевірив
Прийшлось чоловіку нову плитку на шуруп ставити, крім магнітів
А вот недавно• 14 августа 2024
Я 5 лет снимала квартиру с собакой, так вот собаке было считай с 4 лет, так все что было повреждено, это было естественным износом, или немного мной, подростками, собака ничего не сделала как и два кота подростка, а вот когда коты переехали в купленную нами квартиру тут они и развернулись по взрослому ее разносить
Дама_с_коготками• 14 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Що за тема? Цікаво
Про дівчину ВПО, яка не може зняти квартиру з двома котами
Дама_с_коготками• 14 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Відчули, що то їх власність і можна ʼрозгулятисяʼ
А вот недавно• 14 августа 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Я ещё сама не верю, что квартира моя, а она моя 8 месяцев
Леопардові панчохи• 14 августа 2024
Ответ дляДама_с_коготками
У нас намагалис зняти з котом, зразу ’ні’ і все
вАлнуюся сильнА• 14 августа 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Як називалась не пам’ятаєте?) цікаво
Сусановна• 14 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Как отучили?
Та переросли просто. Гоняли полотенцем, конечно, но то им бестолку
Області пітьми
• 14 августа 2024
Ответ дляДама_с_коготками
У мене теж завели кота через півроку оренди, я не турбувала, а треба було.
ДА да да• 14 августа 2024
А потім скаржаться на західні області ,що квартири дорогі їм дорогі,так блін будьте людьми ,а не свинями
Не перша така історія вже про переселенців
Я тертий жук• 14 августа 2024
Не делать ремонт, оставить как есть и пустить жильцов с котом или собакой. И они рады, и Вы быстро заселите, не будет простоя
Леопардові панчохи• 14 августа 2024
Ответ дляМамкиня доця
Для этого ЗАЛОГ существует вообще то
Ну який залог?
Кухня з Епіка тис під 8 втрат, бо ще столешня, мийку треба вирізати і т.д.
Штори+ гардини 2000
Шпалери найдешевші 3000(але проклеїти їх нормально це або майстра брати, або будуть зі швами)
Меблі в спальні, дешевий комплект з Епіка, але майже 10 тис
Коти це лотерея завжди!
1. Навіть старий (але без запаху) паркет, кіт може просцяти так, що не вимиєш
2. Меблі. Котик лапкою любитиме підчепити і ВСІ меблі будуть подрані!
3. Штори і котик це майже завжди гарантія затяжок на них.
4. Це ми щє без м´яких меблів здаємо, їм би був теж капут
Штори+ гардини 2000
Коти це лотерея завжди!
Сусановна• 14 августа 2024
Ответ дляВоздух в банке
это я еще свои деревянные двери в комнату не сфоткала и наличники. Вот там уже когтями подрали. Это когда дверь закрыта - они ее так пытаются открыть. Так что авторка все верно написала, коты вполне могли угрохать кухонную мебель
Області пітьми
• 14 августа 2024
Ответ дляДА да да
Ну дик із котами хай залишають 3-4 залоги і їм потім повернуть, якщо вони будуть за ними в хаті доглядати, а не аби як як буде.
ДА да да• 14 августа 2024
Ответ дляОцененная
чтобы публику завести
До чого тут завести?
Я особисто знаю такого трешу достатньо,люди реально безсовісні є
Сусановна• 14 августа 2024
Ответ дляДА да да
в основном котовладельцы снимают бабушатники, т.к. и сами понимают, что будет. Вот бабушатники втридорога и сдавали впо-шкам
Області пітьми
• 14 августа 2024
Ответ дляСусановна
Знизу погризена деревʼяна планка, замінити її неможливо, треба колір підбирати.
Леопардові панчохи• 14 августа 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Дякую, що нагадали, пора і нам навідати
Області пітьми
• 14 августа 2024
Ответ дляДА да да
До чого тут завести?
Я вам більше скажу, вони зараз знімають нову квартиру і там потайки від власника знову котів тримають. Власники того не знають.
Сусановна• 14 августа 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ну який залог?
Штори+ гардини 2000
Коти це лотерея завжди!
Штори+ гардини 2000
Коти це лотерея завжди!
у меня штор вообще нет поэтому. А с мягкой мебелью все ок, потому что сразу брали с антивандальной тканью, на ней следов не остается
ДА да да• 14 августа 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Звідки вони?
Це зу?
Сусановна• 14 августа 2024
Ответ дляОбласті пітьми
ну вам сейчас выход - не менять ничего, а дальше сдавать людям с котами. Может, даже немножко аренду поднять, но квартирантов быстро найдете и они не будут носом крутить
Області пітьми
• 14 августа 2024
Ответ дляДА да да
Звідки вони?
Це зу?
Вони переселенці із сходу