Раздражевская• 14 августа 2024
Коли у вас маковія?
Сьогодні чи 1 серпня було? У мене сьогодні, 14
Результат:
вже голосів:
32 (54.24%)
14 серпня
27 (45.76%)
1 серпня
Репетиторша• 14 августа 2024
Ответ дляНиф_ниф
Ніколи, не знаю що це
День, коли треба топтати макові вкусняшки ))) я роблю коржі з маком
Раздражевская
• 14 августа 2024
Ответ дляРепетиторша
Я роблю шулики
Люблю кетчуп• 14 августа 2024
Тепер всі свята двічі. Бо в одних родичів , знайомих і членів сім´ї по новому, в інших по-старому.
Раздражевская
• 14 августа 2024
Ответ дляРепетиторша
Це рогалики?
Це корж смажений на сковороді вмочений у мак або макову начинку з водою та цукром
Репетиторша• 14 августа 2024
Ответ дляРаздражевская
О, то це й я таке роблю, але у нас називається коржі з маком. Мак втертий з цукром в макітрі заливаю водою, воно настоюється. А потім корж шматками нариваю в миску і кілька ополоників маку лию — смакотіща!!!
Амбасадор щастя• 14 августа 2024
Я не релігійна, не богомільна. Різдво 25-го, все решта не відстежую
Ответ дляРаздражевская
дайте точный рецепт, пожалуйста. один раз в жизни ела что-то подобное в Тернопольской области, в селе. был квардратиками нарезаный корж-хлеб и что это было не знаю. и залит маком с водой и сахаром.
Я_не_аноним_100%• 14 августа 2024
Відкрию вам секрет маковія взагалі не існує. Існують мученики Маккавеї, але це у них прізвище таке, яке до маку не має ніякого стосунку.
Люблю кетчуп• 14 августа 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так. Медовий Спас сьогодні по-старому.
Я_не_аноним_100%• 14 августа 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так. Медовий Спас сьогодні по-старому.
І Спас є лише один - Ісус Христос, не прив´язаниф до певного дня.
Пописанная парта• 14 августа 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Відкрию вам секрет, християнська пропаганда написала свої казочки до давніх язичницьких свят.
Я_не_аноним_100%• 14 августа 2024
Ответ дляПописанная парта
Відкрию вам секрет, язичницькі давні свята були в кожній місцевості різні, а християнство уніфіковане, неможливо спеціально наставити одне християнське свято на кілька різних язичницьких. А от днів у році всього 365, щось, та й співпаде.
Пописанная парта• 14 августа 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну да, конечно