Жінка з перцем• 14 августа 2024

Дівчата, в кого холодильник не ноу Фрост?

Я тупа. Думала, що холодильники зараз всі з ноу Фрост. Купила холодильник і лоханулася. А він виявився з капельною системою охолодження, тобто намерзає на задній стінці, потім розтає, і на задній стінці краплі стікають в резервуар. Але мені абсолютно не подобається те, що все , що не стоїть в холодильнику,все якесь вологе, вийняла перчину, а вона волога. Холодильник стоїть на режим еко.
То хочу запитати, чи його поставити більше чи менше.
Як у вас, у кого не ноу Фрост?
Воленс-неволенс• 14 августа 2024
У меня древний 20-летний Ardo. Но такой влажности, как вы рассказываете, у меня нет. Да, вода стекает по задней стенке, но продукты холодные и сухие. И, кстати, отключения света морозилка выдерживает до 36 часов. Ничего не тает.

автор Жінка з перцем • 14 августа 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Дивно, чому в мене на всьому як конденсат. Прямо на всіх продуктах.
Я на якому режимі у вас стоїть( температура). Менше половини, більше половини?
Воленс-неволенс• 14 августа 2024
Ответ дляЖінка з перцем
У него нет никаких режимов. Просто регулятор на цифре 3 из 5 возможных.
автор Жінка з перцем • 14 августа 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну от це мене і цікавить,на скільки у вас стоїть
Воленс-неволенс• 14 августа 2024
Ответ дляЖінка з перцем
И в жару, и холод на ’3’. Иногда,что-то доставая, могу нечаянно задеть до ’5’, и тогда что-то может замерзнуть, если соприкасается с задней стенкой)
Karinka3445• 14 августа 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Може у вас сильне охолодження і коли ви дістаєте їжу є конденсат? Як з морозильної камери
Гореотума• 14 августа 2024
У мене такий холодильник.Влітку стоїть на 2, взимку на 1.Нічого не вологе.З часом забивається трубка,по якій стікає конденсат,прочищаємо її і все добре.

Хачапууури• 14 августа 2024
В мене Веко, купували дуже давно, немає вологості на продуктах і до речі при довгому відключенні світла тримав добре температуру
naxodki_youtube• 14 августа 2024
у мене Smeg. йому 20 років. Тоді не було ще ноуфростів, нормально все працює, міняли раз компресор за цей час і все
автор Жінка з перцем • 14 августа 2024
Ответ дляKarinka3445
Та ні, стоїть на середині, еко
Кава з адреналіном• 14 августа 2024
У брата такой. Течёт по задней стенке . Не знаю как называется. Да, все влажное. Уже лет 5 у них. Тоже купили и не посмотрели, выбирали по дизайну и цвету.
автор Жінка з перцем • 14 августа 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Я выбирала по классу енергоспоживання. На колір і на дизайн не звертала уваги, але.....
Кава з адреналіном• 14 августа 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Они купили, уже не вернуть его. Пользуются. Но, невестка ставит все подальше от стенки. И он гудит ещё прилично так...