Підскажіть , як сплачувати? Має прийти квитанція, чи треба в податкову їхати?
ЯниЯ• 14 августа 2024
Я отримала лист. В мене податок на зайві метри в 2 квартирах. Лист був один, але в ньому 2 повідомлення.
Ответ дляЯниЯ
А куди вам лист приходив, в поштову скриньку? В листі є реквізити так?
Бринзолетта• 14 августа 2024
Ответ дляиринка-49f3
І мені прийшов вчора лист рекомендований. Поштар лишила записку в дверях, я підʼїхала на пошту і забрала лист. А 2 останні роки не приходили листи і я не платила податок на нерухомість. Чоловік вчора їздив в податкову і вони тепер хочуть, щоб я ще штраф сплатила в 10%
Платья Всем• 14 августа 2024
треба зайти на цей сайт, це кабінет платника податкыв на сайті податкової.
Якщо Ви звичайна фізична особа, то податкова повинна Вам нарахувати, а Ви сплатити.
Якщо Ви юридична особа, то Ви повинні самостійно обрахувати, поадти декларацію та сплатити.
Ответ дляПлатья Всем
Дуже вам вдячна
Платья Всем• 14 августа 2024
Ответ дляиринка-49f3
Дуже вам вдячна
але треба погуляти по вкладкам зліва, я не памятаю як називається розділ.
зазвичай я заходила у розділ ’Стан розрахунку з бюджетом’ і там всі обов´язки і борги були.
А по податку за зайві метри зараз в іншій вкладці пошукайте.
Ответ дляБринзолетта
Ну от і я читаю , що багатьом нічого не приходило, а зараз штраф 20%
Коли мовчу- приємна жінка• 14 августа 2024
Ответ дляиринка-49f3
Ми завжди їздимо в податкову і беремо повідомлення. Так простіше. Бо податкова дуже не заморачується, чоловікові відправили повідомлення поштою на адресу квартири, яку ми продали в 1998році. Потім щось доказувати собі дороще обійдеться, тому взяли, заплатили і забули.
ЯниЯ• 14 августа 2024
Ответ дляиринка-49f3
Мені сусідка віддала. В листі було 2 повідомлення з реквізитами. Прийшло ще у липні.