Я_канеша_извиняюсь• 14 августа 2024

Це червоне горло чи нормальне?

Відчуття печіння на задній стінці горла і на корені язика. Попшикала хлорофілфптом не проходить, чим можна пополоскати?
Дуболом• 14 августа 2024
На фото норм, в глибині може бути подразнення. Хлорофіліптом не лікують, купіть тантум верде, фортезу

автор Я_канеша_извиняюсь • 14 августа 2024
Ответ дляДуболом
Дякую
Наполеон Бонапарт• 14 августа 2024
содой с водой...дешевео, сердито, и работает)
Инста_Богиня• 14 августа 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Сіль+сода? Чи тільки сода?
No problems• 14 августа 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ні разу не працювало, а от яблучний оцет з водою це вєщььь)
Наполеон Бонапарт• 14 августа 2024
Ответ дляNo problems
удачи с уксусом...просто спалите все внутри. но дело ваше
No problems• 15 августа 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Чим спалю? Концентрація яблучного оцту не велика, щоб щось спалити, а дія на біль в горлі ефективна, не те що сода, яка нікому ні в сім´ї ні зі знайомих не допомогає. Якщо бояться розчину з яблучним оцтом, то краще вже фурациоіном полоскати, хоч якась дія