Голена блондинка• 14 августа 2024
Мама не хоче відпроситись з підробітку
Привіт))
Я живу та працюю в іншому місті, 600 км від мого рідного. Додому часто не виходить поїхати, так як робота та і на дорогу багато часу потрібно витратити. Я працюю в компанії, де фіксована відпустка. У нас вона з 20 серпня. Сказала мамі, що приїду в гості на декілька днів. А мама каже, що в неї підробіток (вона живе там, де підробляє) і її не буде. Мене якось засмутило це, так як навіть не офіційна робота, а просто підробіток. Вона до мене не хоче ніколи приїхати, а тут таке. Якось мене це образило, чи я себе накрутила?
Скользкая• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Я працюю на роботі та ще підробляю, можу місяцями не мати вихідних.
Потяг туди не їде, треба їхати з пересадками.
Странно, а вы зачем подрабатывает? Не можете отпроситься ради мамы? К себе примените все вопросы и попробуйте сделать те действия, которые хотите, чтобы делала ваша мама. У вас куча оправданий, а у мамы их быть не должно? Из ваших уст это звучит эгоистично, но! Вам всего 24. Вы ещё очень молоды и бескомпромиссны. Все с годами изменится))
Скользкая• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
У мене фіксована відпустка, зможу іншим разом лише через рік.
Отпуск же не 2-3 дня? Приезжайте к маме на неделю, 10 дней)
Голена блондинка
• 14 августа 2024
Ответ дляСкользкая
Мама живе у себе вдома, а я орендую та збираю на власне, тому і працюю багато.
БершкомангоЗар• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
А зачем Вам та подработка ?
Вместо неё к маме в гости.
Кава з адреналіном• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Є, чоловік
Вам надо ребенка родить.
А не за мамой упадать.
У мамы своя жизнь.
А не за мамой упадать.
У мамы своя жизнь.
БершкомангоЗар• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Вас выгнали из дома ?
Плекаю думи• 14 августа 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Вы ... гоните? А почему так мало домой ездите,? Это же всего 7 часов в дороге, есть майский праздники, новогодние, можно же на 3-4 дня приехать, это не 2000 км
А смысл? Ну вот приезжает автор, а маме пофиг. Она не хочет отпросится с работы , чтоб автора увидеть.
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Так. Але вона постійно не працює, а саме тепер хоче. Я їй допомагаю теж.
обидно конечно.
Голена блондинка
• 14 августа 2024
Ответ дляПлекаю думи
Це так. Дуже боляче, відчуваю себе сиротою якоюсь. До всіх моїх знайомих відношення їхніх батьків зовсім інше.
Голена блондинка
• 14 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
обидно конечно.
Так, дуже. Минулого року теж так було, вона знайшла підробітку, де в день навіть 200 гр не виходило, якраз тоді, коли я приїхала. Я їй казала, що заплачу їй більше, але нічого не помінялось.