Весотехник• 14 августа 2024

Зрілі батьки, як би ви вчинили з квартирою

Колись вклали кошти в новобудову. Квартиру так і не добудовували. Але, як кажуть, все може трапитися.
Маємо дорослого сина, не одруженого. Вирішили документи переоформити на нього, щоб потім не гратися з заповітом, не платити зайві кошти, якщо вона добудується.
Але, є сумніви, квартиру купували собі, бо житла не маємо. Сину теж купували квартиру, він в ній живе, записана на мене.
Попельшка• 14 августа 2024
если дом не сдан и нет права власности- как вы ее перепишите?

Чарівна патика• 14 августа 2024
На себя оформляйте,не чудите.
Сын может профукать квартиру,жена ещё какая будет,ну и прочее.
автор Весотехник • 14 августа 2024
Ответ дляПопельшка
Переуступка безкоштовна можлива
Забрызжу ядом• 14 августа 2024
Ответ дляЧарівна патика
На себя оформляйте,не чудите.
Так нет квартиры
Попельшка• 14 августа 2024
Ответ дляВесотехник
Переуступка безкоштовна можлива
а бывает безкоштовна переуступка?
Пупуговка• 14 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Так нет квартиры
Я так на свою доньку переписала. Договір із забудовником
Забрызжу ядом• 14 августа 2024
Ответ дляПупуговка
Но по сути квартиры нет и особо нечего профукать
автор Весотехник • 14 августа 2024
Ответ дляЧарівна патика
На себя оформляйте,не чудите.
Ну, він не профукає точно в прямому сенсі . Але є ,авжеж, варіант, що продасть, перепише, з ним щось станеться , одружиться, перепише на дітей. Багато способів .
Попельшка• 14 августа 2024
прикол в том, что даже если перепишите на сына, а когда дом будет сдаваться и он будет получать право власности и будет женат, то квартира пойдет напополам с женой. Поэтому оформляйте на себя, потом-по завещанию, дарственной.

автор Весотехник • 14 августа 2024
Ответ дляПопельшка
Ем, точно. Не подумала
Морковку дай• 14 августа 2024
Ответ дляВесотехник
Ем, точно. Не подумала
А как такое может быть, что вы без жилья, а у сына есть квартира?
автор Весотехник • 14 августа 2024
Ответ дляМорковку дай
Продали квартиру, в якій жили. Відразу купили сину готову, а собі вклалися в трохи більшу. А будівництво завмерло. Тепер живемо в передмісті.
Чарівна патика• 14 августа 2024
Ответ дляВесотехник
Ну вот
katosha• 14 августа 2024
Ответ дляПопельшка
100%, знаю подібну ситуацію
Морковку дай• 14 августа 2024
Ответ дляВесотехник
А где живете, на съёме?
автор Весотехник • 14 августа 2024
Ответ дляkatosha
100%, знаю подібну ситуацію
Чомусь не знала, що так можливо. Тоді це вирішує питання, залишимо як є. А там ,час покаже
автор Весотехник • 14 августа 2024
Ответ дляМорковку дай
А где живете, на съёме?
Ні, в приватному будинку, своєму, на дачі
Вподобайден• 14 августа 2024
Не делайте этого. Квартира это ваша пенсия, достроить и сдавать. Сын заработает. И пусть к него будет мотивация. А такое распоряжение квартирой сыну также выгодно, чтоб у вас была обеспечена старость и вы не нуждались в его помощи
Дочитала, у сына есть от вас квартира. Вы чего, собрались в бомжи? Ну серьезно
автор Весотехник • 14 августа 2024
Ответ дляВподобайден
Мабуть так. Але % добудови десь 1%. Дуже малоймовірно. Хоча, життя така річ, що крутанути може. Я думала, щоб потім з заповітом не гратися, все записати на нього. Тепер не буду. Добре, що не сказала йому про це

Вподобайден• 14 августа 2024
Ответ дляВесотехник
Однозначно на себя
годовасик• 14 августа 2024
А где вы живёте? Снимаете что ли? Если вас не выгонят от туда, где вы живёте, то переоформляйте квартиру на сына. Та все равно на вас записана.
Ms. Скромность• 14 августа 2024
Ответ дляПопельшка
Переуступка
Ms. Скромность• 14 августа 2024
Автор, напишіть заповіт.
автор Весотехник • 14 августа 2024
Ответ дляMs. Скромность
Автор, напишіть заповіт.
На інвестиції наче не пишуть. Та й ми не настільки старі , і син, спадкоємець в нас 1. Ділити ні з ким не прийдеться, якщо що
автор Весотехник • 14 августа 2024
Дівчата, дякую всім, трохи відкрили очі. Бо я така мамка, що останнє зніму заради дитини. Треба вмикати розум
Ms. Скромность• 14 августа 2024
Ответ дляВесотехник
Ну я би все одно написала.
Капитошечка• 14 августа 2024
Ответ дляВесотехник
А що там з тим заповітом гратися? Якщо він один син і батьків ваших вже немає, то все йому і без заповіту буде
автор Весотехник • 14 августа 2024
Ответ дляКапитошечка
Але, при переоформлення на себе, щось треба платити? Нотаріусу чи кому там?
Перекус беру завжди• 14 августа 2024
Ответ дляПопельшка
Так стривайте, гроші за неї заплатили ще фіг зна коли. Не може бути, щоб і дружині вона належала. Чи може?
автор Весотехник • 14 августа 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ось цей момент мені невідомий. Плюс, я думаю, що ціни настільки зросли, якщо і буде добудова, то з доплатою. Доплачувати, скоріше за все, будемо ми. Якщо це станеться не через 20 років