Вишнёвая Леди• 14 августа 2024

3D моделювання

Дівчата, чиї діти займаються на курсах, подобається? Де саме? І чи є сенс займатися, якщо дитина взагали не малює. Спробував перший урок, дуже сподобалося, але 2200 на місяць для мене не дешева розвага, тож хочу розуміти, є якась перспектива для не художника? Син з дитинства малює кресленнем - такі схеми типу автівка спереду сбоку і сзаду, подводеі човні і тп, ніяких кольорів, ні крапли містецтва))
Хочу на Балі• 15 августа 2024
Club Key подивіться. Їх хвалять і там дешевше.
Чи буде толк вам ніхто не скаже, це з багатьох факторів складається.