Локшина на вухах• 14 августа 2024

Перенос данных на айфон

Возможно ли перенести данные с Андроид на айфон , после активации. При покупке времени на перенос не было, подумала дома уже перенесу, а как теперь это сделать не знаю.
Подскажите, возможно ли это сделать
Rolovskaya• 14 августа 2024
https://support.apple.com/uk-ua/118670

КараПузовна• 14 августа 2024
Застосунки є для переносу даних. Або можете в магазин повернутись, за 300-500грн Вам все перенесуть )
Єдине що - всі переписки в вайбері втратите. Якщо є групи, то вони залишаться, але будуть пусті.
автор Локшина на вухах • 14 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
В магазине за 2500 предложили перенос)
КараПузовна• 14 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
В магазине за 2500 предложили перенос)
Фіга собі Це який магазин такий «добрий»?
Я в минулому році в ябко дані переносила, то хлопці 500грн взяли за переніс та те, що новий обліковий створили (у мене були проблеми з екраним часом, не могли дитині налаштувати, щось заглючило. То запропонували новий обліковий дитині створити. Типу може я щось не так вдома зробила)
Rolovskaya• 14 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Треба наперед додати новий пристрій у Вайбер, зробити резервне копіювання і потім з нього вивантажити. Мали б зберегтись.
Метровий сантиметр• 14 августа 2024
Так при активації айфон сам пропонує перенос
КараПузовна• 14 августа 2024
Ответ дляRolovskaya
У андроїда і у ios різні хмарки для зберігання даних. То ж резервне не працює. У них навіть на сайті ця інфа була.

Rolovskaya• 14 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
В магазине за 2500 предложили перенос)
Там немає нічого складного, спробуйте самі, я вище скинула як. Єдине, що може зайняти трохи часу.
Ответ дляМетровий сантиметр
Предлагал, но у меня при активации не было возможности это сделать, так уж вышло, а как сейчас это сделать
КараПузовна• 14 августа 2024
Ответ дляRolovskaya
Спасибо, пробую разобратся. Это мой первый айфон, поэтому я вообще как обезьяна с гранатой
Rolovskaya• 14 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Дійсно, значить тільки для Віндовс працює( жаль.
КараПузовна• 14 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
На андроїд поставити застосунок (Вам посилання скидали вище з сайту епл) і пробуйте переносити. Там покроково будуть підказки на телефонах
Ответ дляКараПузовна
Приложение скачала. Я пока не разберусь, где на Айфоне запрос на перенос данных найти
КараПузовна• 14 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Параметри - Загальні - в самому низу Переніс даних.. наче
Ответ дляКараПузовна
Пишут, что нужно воспользоваться функцией ’швидкий старт’, но где она ?
КараПузовна• 14 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Може спробуєте просто перезавантажити? Може воно знов запитає чи треба дані залити ))
Метровий сантиметр• 14 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Може скинути айклауд якщо новий та заново просто зробити
Rolovskaya• 14 августа 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Вітаю з новим телефоном❤️ пишіть сюди, якщо будуть питання.

Метровий сантиметр• 14 августа 2024
Завантажувати додаток можна ще
Знаю для самсунгу ж таке
Але він в плей маркеті тому можна будь який андрлїд завантажити та перенести
Rolovskaya• 14 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
фото
Таке знайшла, через комп’ютер і через пошту можна, але надто багато маніпуляцій треба робити. Не все так просто, як при звичайному резервному копіюванні. Хоча як варіант, якщо є важлива переписка і жаль втратити, можна спробувати:
https://mobiletrans.wondershare.com.ru/viber-manag...