Меня не звали• 15 августа 2024

Хочу на море. Бюджетно. Посоветуйте что-то, пожалуйста

Девочки, мне 50. Я просто выгорела, с начала войны никуда не выезжала, понимаю, что не время, но уже не вывожу… нужна перезагрузка, хоть чуть-чуть… Хочу на море. Бюджет 400$. Можно что-то придумать на эти деньги, хоть на 5 дней покупаться? Согласна и на тур и на самостоятельную поездку. Наверное, Болгария. Может, кто посоветует жилье недорогое в приморском городке или дешевый тур?
Одні думки• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Я имела ваиду, на каких сайтах лучше смотреть туры? Или самой бронировать?
Смотрите на отпуск.юа
Там очень удобно забивать критерии поиска.

Турагенція Tourdream• 15 августа 2024
Ответ дляШалена красуня
Были туры антикризисные в Хорватию по 200 евро, Коек. Узнайте у турагентов
По 199 евро эти туры были по раннему бронированию и то далеко не на все даты, а на начало лета.
Сейчас такой тур на сентябрь стоит 264 евро с учётом турналога. И это придаться жить в котедже еще с тремя людьми.
Сизоока бестія• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
У Вас хороший бюджет.Прдивіться в Misto travel тури,або виліт куди завгодно з Будапешту,а житло букінг або airbnb
Якийц гарний бюджет? 16 000 грн? Який виліт? Який Будапешт? Тільки до Будапешта доїхати в одну сторону 2000 мінімум. В дві сторни - 4000. Залишається 300 у.е..Які авіалінії? Квитки по 30-40-50 євро можна ловити, коли купуєш вглуб хоча б на три місяці. Зараз потрапити Візейром хоч кудись на море буде коштувати мінімум 60 євро в одну сторону ( і то - навряд чи). 300-120=180, Автор збирається сама, значить квартири і апартаменти їй бронювати тільки на себе, а це МІНІМУМ 50 євро доба, якщо це десь на морі. Значить, в автора є ледь-ледь на три ночі переночувати і 30 євро на поїсти, попити та під´їхати кудись. 10 євро на день. На курорті. І за три дні збиратися в зворотній путь. Оце відпочинок

Автор, не слухайте диванних подорожувальників. Їдьте в Трускавець, Моршин, Шаян, Миргород, Берегово, Солотвино, Яремчу, Татарів, Східницю. Вилежетесь у чанах, термальних басейнах, зробите пару масажів, виспитеся - і додому на потягу УЗ.
автор Меня не звали • 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Ні,не дорого.Нас також лякали,що дорого.Якщо знімати апартаменти, то не дорого.Ціни на їжу такі,як в Україні, але там багато знижок на їжу.Ми витратили по 50 євро на харчування з людини і нічому себе необмежували.
Дякую!!!
Язвочка• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
та ну ладно, ’не дорого’, Хорватія набагато дорожче.
І якщо що - в вересні в Хорватії море буде вже прохолодне.
Мания-Величия• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Супер!!! Гарного відпочинку!!! Теж колись з ними їздила
Дякую
ЛюблюДевчонок• 15 августа 2024
Ответ дляЧекаю завтра
В Одессу едьте, там киевлян полно было 2 недели назад. Я в восторге от поездки и от города. Цены очень адекватные, море чистое, но несколько днкей холодное было. Ничего там не бахкает, не сташнее, чем в Киеве абсолютно
В Одессе не бахкает? Вы серьезно?
Про море чистое тоже шутка. Ну и температура воды для августа ниже среднего.

П.С. сейчас на пляже в Одессе. Купаться не хочется, вода холодная и водоросли ноги обжигают.
Турагенція Tourdream• 15 августа 2024
Автор, если Вам подходит выезд из Львова или Одессы и размещение в номере с подселением, то есть относительно недорогие автобусные туры в Черногорию, Грецию и Италию.
К примеру, из Одессы 5.09 в Грецию (регион Ормос Панагиас) 300 евро с питанием завтраки.
Из Львова Черногория 316 евро, так же с завтраками (есть варианты без питания, стоимость от 217 евро).
Италия, Римини из Львова 310 евро с завтраками.
Это все туры на 7 дней проживания на курорте, проездом автобусом, страховкой. Плюс, по желанию предлагается экскурсионная программа.
Сизоока бестія• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Навіщо ви пишете про те,що не знаєте?В одну сторону 500 грн(оплата до Мукачево+до Захоні,до Будапешту безкоштовно, проїзд до аеропорту для українців безкоштовно, а назад безкоштовно з аеропорту і вартість квитка -+ 600 грн)Їжа????Серйозно, то скільки затягне булка знаєте?Я знаю, бо їздила так і відпочинок обійшовся 600 євро за 2 тижні
Такими хитрозробленими дорогами автору до Будапешту добиратися два дні. І цікаво - яким чином можна від Києва до Мукачева добратися за 500 грн? Ви вартість проїзду потягами або автобусами хоч знаєте? Що там безкоштовного, окрім електрички з Захоні і автобусу до аєропорту, на які ще треба потрапити вчасно і має бути такий розклад тієї електрички, щоби ви встигали на літак. Покажіть хоч один рейс Візейром з Будапешту до Греції, Черногорії, Хорватії, Турції, Болгарії, Іспанії, Албанії який би коштував до 10 вересня 600 грн! Я вам навіть вже можу підсказати. На середину вересня найдешевший варіант Будапешт-Бургас-Будапешт майже 4000 грн без багажу. А ви знаєте, що таке зараз квиток без багажу? Це квиток із сумкою 40*30*20 без коліс! А в Тирану, наприклад, туди і назад - вже 12 000 грн!
Тому, перестаньте надавати автору поради, якими вона ніколи не зможе скористатися.
Те, що ви колись один раз злітали літаком кудись з Будапешту, не робить вас тревел блогером.

Сизоока бестія• 15 августа 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream
Не заважайте тревел експертам надувати щоки. Вони вже автора і в Грецію звозили, і в Хорватію. Залишилось тільки дочекатися жіночку, яка за 16 000 втрьох відпочивала в Туреччині на олінклюзів в п´ять зірок. Правда, в 2013 році.
Голубец• 15 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
В Одессе не бахкает? Вы серьезно?

Я сьогодні їду. Перша група наших колег була тиждень назад. Було тихо. Аркадія
Почекуха• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Там они с джойн апом работают
Джойн ап ещё разве существует? Не стрёмно с ними ехать?
Кумедний ґудзик• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Що значить безкоштовно? Розпишіть нормально будь ласка
Голубец• 15 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
У авторки її бюджет легко ляпне на харчування, якщо вона себе не буде обмежувати при 50євро на день лише харчі
Басноплетка• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Питаю!!!🤗Напишіть, будь ласка, назву готелю. Самі іхали чи через туроператора?
Через оператора. Отель старенький. Але нас влаштовувало за такі гроші. Діана-2*.
Чекаю завтра• 15 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
В Одессе не бахкает? Вы серьезно?

ну после Сум мне не бахкает, но и киевлян там полно было. Море было кристально чистое, никаких водорослей, видела пару медуз. но не на всех пляжах, надо знать, куда ходить). С температурой воды соглашусь - купались только 4 дня из 8, для меня было холодно.
Сизоока бестія• 15 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
З Захоні ходить електричка до Будапешту, на яку при пред´явленні українського закордонного паспорту квитки майже нічого не коштують. Плюс є автобус 100, який везе з українським паспортом безкоштовно до аеропорту. Але, при цьому, до Захоні вам все одно треба буде добиратися потягами або автобусами. Спочатку до Чопа або Мукачево, а потім ще одною електричкою до Захоні. Ця електричка наша українська і теж не безкоштовна (180-200грн).
Дуже зручно так скакати по потягам, коли ти з валізою, або з валізою і дитиною.
автор Меня не звали • 15 августа 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream
Спасибо. Интересно
автор Меня не звали • 15 августа 2024
Ответ дляОдні думки
Смотрите на отпуск.юа
Благодарю🙏

Турагенція Tourdream• 15 августа 2024
Ответ дляПочекуха
Там они с джойн апом работают
Туроператора Джоин ап сейчас один из ведущих и крупнейших в Украине.
Самолеты из авиакомпании Скай ап летают по всей Европе и не только.
Они одни из первых нормально адаптировались в новых условиях работы, открыли офисы в Польше и в других странах.
автор Меня не звали • 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія

Дякую.. але так хочу на море
автор Меня не звали • 15 августа 2024
Ответ дляПочекуха
Там они с джойн апом работают
Не стремно!
автор Меня не звали • 15 августа 2024
Ответ дляБасноплетка
🙏 дякую
Шалена красуня• 15 августа 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream
264 не намного больше,чем 199 евро
Для Хорватии отлично
Сизоока бестія• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Дякую.. але так хочу на море
Тоді автобус 40 годин в одну сторону, номер з чужою людиною, готель на 2-3 лінії, можливо навіть без власного пляжу і дуже фінансово акуратні витрати.
Обов´язково беріть із собою підстилку. Тому що на платні зонти і лежаки у вас вже не залишається. На де-яких курортах Болгарії цього року лежак і зонт коштували 200 лев на день.
автор Меня не звали • 15 августа 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream
Я их обажаю!!! С ними и в Шри Ланку и в Занзибар летала бюджетно. Все ОК всегда
пані Солоха• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Рассматриваю первую половину сентября.
Посмотрите еще черногорию, красиво, море лучше и бюджетно
Білий Лосик• 15 августа 2024
С Дебрецена в Бургас летает Визэйр. На начало сентября дешёвые билеты. Гораздо удобнее, чем ехать автобусом
Шалена красуня• 15 августа 2024
Ответ дляМания-Величия
28 тисяч, їдемо з сином на золоті піски, 9 ночей, правда тільки сніданок. То ж думаю що знайдете собі щось точно.
Не так и дёшево
Білий Лосик• 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Есть поезд Киев Чоп. Очень удобно по времени приходит