Меня не звали• 15 августа 2024

Хочу на море. Бюджетно. Посоветуйте что-то, пожалуйста

Девочки, мне 50. Я просто выгорела, с начала войны никуда не выезжала, понимаю, что не время, но уже не вывожу… нужна перезагрузка, хоть чуть-чуть… Хочу на море. Бюджет 400$. Можно что-то придумать на эти деньги, хоть на 5 дней покупаться? Согласна и на тур и на самостоятельную поездку. Наверное, Болгария. Может, кто посоветует жилье недорогое в приморском городке или дешевый тур?
Країна мрій• 15 августа 2024
Ответ дляАкуна_Матата
І це треба так хоботитися. Я не вмію так
а розкажіть, що таке ’хоботитися’, будь ласка. Не розумію тут в контексті значення.

Країна мрій• 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Я подивилая їх сайт. Це не туроператор. Це туристичная агенція, яка назіває себе туристичним клубом, тому що пропонує обов´язковий збір для своїх членів, щоби потім мати невелику знижку на тури з ними.
Я подивилась тур на тиждень у Грецію у другий половині вересня за 380 євро на людину. В цю вартість входить тільки проїзд, страховка та проживання у ЧОТИРИМІСНОМУ номері.
Хіба це якись ексклюзивні умови щоби назвати себе аж Туристичним Клубом?
мала можливість спілкуватися з власником Бідняжки. Такого нарцисизму я не бачила ніде і ніколи. Дуже бридка людина.
Це оффтоп, звісно, але не думаю, що у компанії, власника котрої цікавить тільки власний піар та заробіток, буде дешевше, ніж у інших місцях.
Zelenkа• 15 августа 2024
Ответ дляСизоока бестія
Тоді автобус 40 годин в одну сторону, номер з чужою людиною, готель на 2-3 лінії, можливо навіть без власного пляжу і дуже фінансово акуратні витрати.
Обов´язково беріть із собою підстилку. Тому що на платні зонти і лежаки у вас вже не залишається. На де-яких курортах Болгарії цього року лежак і зонт коштували 200 лев на день.
20 лев, це 10 євро і без цього можна обійтись. Там чудовий м‘який пісок без собачого гівна і інших сюрпризів.
КараПузовна• 15 августа 2024
Ответ дляПовелитель бітка
А как доехать бесплатно до Будапешта?
Мукачево-Захонь(+-100 грн),Захонь-Будапешт безкоштовно
КараПузовна• 15 августа 2024
Ответ дляYu Yu
Автобус 100Е до аэропорта из центра Будапешта никогда не был бесплатным для украинцев. Мне волонтёры ещё в 2022 об этом говорили, когда весь проезд по Будапешту был бесплатный.
Ні,200Е безкоштовний
Запароленое одеяло• 15 августа 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ну так не все любят и хотят нырять в волнах, может человеку нужно тихо на матрасе покачаться. А тут гарантий нет.
Нигде гаранлий нет. Но речь идет о бюджетном отдьіхе. И єто Болгария,как ни крути. И автор,если речь идет об єкономии-то берите только пакетньій тур под свой бюджет. Самостоятельно будет дороже
куркулиха• 15 августа 2024
Перебрала десятки вариантов, потом плюнула, не могу в автобусе больше 4 часов ехать. Споймала ночной, интерсити назад, отель Винтаж в Одессе, 5 ночей шикарно отдохнула на 20 тысяч, загорела, и купалась, и наела 1 кг в Компоте, каталась на канатке, сходила в парк развлечений, город красивый. Рада по уши.
Не гоню• 15 августа 2024
Девушки, где вы такие цены находите бюджетные
600 евро за две недели, 500 долларов
Посоветуйте пожалуйста где такое смотреть?
А если с детьми можно найти такие же цены скажем за неделю или надо минимум 1000-2000 потратить?
kissaniya• 15 августа 2024
Ответ дляАннуитет
Не буде. Головне з дорогою вирішити.
Шукайте на букінгу - ми зараз в Хорватії на 4-х тиждень 570 евро, далі забронювали на острові на 3 дні дім за 270 євро, все берегова лінія.
На одного бюджетних варіантів масса.
Дорога flixbus в загреб 2700 грн в одну сторону
Это какой город?

БезникаЯ• 15 августа 2024
Ми зараз із дитиною у Болгарії, Золоті Піски, 400 евро за 10 днів, плюс автобус із Києва туди і назад за двох 7500 грн, плюс страховка (гривень 350 за одного, не пам´ятаю точно), все замовляла самостійно, готель через Букінг. Грошей у нас не дуже, тому економлю як можу. Ми вже були тут минулого року, і я знала, де краще взяти готель, щоб і до пляжу недалеко, і до центру із набережною. Наш готель маленький приватний, тут все дуже непогано, у великих готелях ціни більші, і 25, і 35, і 50 тис (це на двох 10 днів на середину серпня). Трансферу не було, я на місці домовилася із водієм за 10 лєв (десь 220 грн), але це пощастило, інакше довелося б ловити таксі (для таксі теж краще мати лєви і знати курс заздалегідь).
Продукти купую у супермаркеті, ціни вищі за наші (тому дещо я привезла із собою), тут в готелі можна замовляти сніданок за 10 лєв.
Погано, що дуже важка дорога, виїхали із Києва о 6 ранку, десь о 13-й наступного дня заселилися в готель, спати хоч якось в автобусі нереально.
Море тепле, але зараз сильні хвилі, страшнувато купатися.
Маю декілька думок• 15 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Ні, я живу в Київській області, розглядаю автобусний тур
Ой, та хоча б днів на 12 дивіться, бо 3 доби ще дорога.
Найщасливіша• 16 августа 2024
Ще й у ТПГ можна подивитися тури.
Чеширская кошечка• 16 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Ми з сином оце повернулися з Греції. Дивіться, на квитки на літак Бухарест-Афіни-Бухарест пішло у нас 50 євро (так, я вмію вчасно і наполегливо їх шукати), добирання до Бухаресту і звідти - набагато дорожче, десь 5500 гривень. Квартира у передмісті Афін (кімнатка, ванна, маленька кухня, ми невибагливі, аби кондиціонер був) - 240 євро за 6 ночей (так, я знову ж таки вмію вчасно і наполегливо шукати на airbnb), на пляж ходили безкоштовний, при велетенському супермаркеті Склавенітіс було хороше недороге кафе, там харчувалися. У перерахунку на одного получиться значно менше навіть за 300 євро на одного.
А как вы добирались с аэропорта Бухареста? Я рассматриваю через Черновцы, но автобусом все время мне тяжело
Чеширская кошечка• 16 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
ви навіть не уявляєте, скільки людей взагалі заснути у потягах не можуть :)
Многие, а т.ч. и я выбирают поезд чтобы не сидеть всю дорогу и ноги не отекли, даже если не спать то лёжа намного комфортнее ехать
Голубец• 16 августа 2024
Ответ длякуркулиха
Водичка сьогодні
куркулиха• 16 августа 2024
Ответ дляГолубец
Водичка сьогодні
Вы на каком пляже?
Почекуха• 18 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
О, интересная инфо
Я в из сторону смотрела, но пока с ними не ездила
автор Меня не звали • 19 августа 2024
Ответ дляnata orl
Дорогая автор. Я сейчас приблизительно в таком же положении, как и вы. На море была до войны, хочется перезагрузки, смотрю цены и понимаю, что вообще не тяну. Тем более, что нет компании на отдых, а одноместное размещение и тем более не тяну. Все подруги уже вернулись с отдыха, их бюджет мне не подходил. Я сейчас нашла вполне недорогие туры. Только вот не знаю как поступить. До конца августа я в отпуске, а цены ниже с сентября. Скину вам найденные варианты, может выберете для себя
Спасибо Вам огромное
Gleva• 19 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Спасибо Вам огромное
Ну що, автор, щось вибрали? Кудись їдете?

автор Меня не звали • 20 августа 2024
Ответ дляGleva
Ще не вибрала, але бачу, що на мій бюджет пропозиції є. Поїду. Дякую
Аннуитет• 21 августа 2024
Ответ дляkissaniya
Это какой город?
Макарска